Windows 7 ma tryb … “GodMode” !!!
Data: Styczeń 6, 2010
Jeśli gracie to doskonale znacie termin GodMode … który oznacza w potocznym języku “fullwypas” ;) Czyli co się da jest odblokowane. Okazało się, że Windows 7 również ma taki tryb. Zapewnia on dostęp do kilkuset ukrytych funkcji, których części nie udało się jeszcze rozszyfrować. Jak uzyskać do niego dostęp?
Wystarczy utworzyć folder i zmienić jego nazwę na:
GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
Microsoft oficjalnie milczy na ten temat. Panel ten wydaje się być panelem “serwisowym” dla projektantów W7 ale jak widać długo nie pozostał ukryty :)
Post trafił w Twoje gusta? Zajrzyj też tutaj


[...] ittechblog.pl 3 minuty temu Windows 7 ma tryb … “GodMode” !!! | IT Tech Blog ittechblog.pl/…01/06/windows-7-ma-tryb-g… Pokaż reakcje /* */ inne strony z tej witryny + obserwuj co [...]
To co przed kropką może być dowolnym ciągiem. Ja mam “sterownia” :D
Bardzo wygodny dostęp do porozrzucanych po całym systemie opcji….
moze nie god mode;D ale ostro ;D xD troche sie teraz pobawie :) Przynajmniej lepiej zooptymalizuje sie system
przeanazlizowalem ;P i w sumie nic nowego tam nie ma ale szybki dostęp do wszystkiego :P
Dla formalności – w Viście również działa. Nie jest to God Mode, ale dobrze jest mieć te wszystkie ustawienia w jedym oknie.