Warning: Use of undefined constant WP_POST_REVISIONS - assumed 'WP_POST_REVISIONS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ittechtf/domains/ittechblog.pl/public_html/wp-config.php on line 72
Zegar – wygaszacz ekranu z MacOS X dla Windows | IT Tech Blog

Zegar – wygaszacz ekranu z MacOS X dla Windows

O tym, że Apple produkuje ładne systemy – wiemy od dawna. O tym, że MacOS X ma wiele ciekawych funkcji w systemie – także wiemy. I że ma bardzo ładny wygaszacz ekranu w postaci zegara – o tym też wiemy! Jednak nie każdy wie, gdzie taki wygaszacz znaleźć.

Szukałem i szukałem. W końcu znalazłem. Nie wygląda może idealnie tak jak z systemu Apple’a, jednak bardzo go przypomina. Bardzo pasuje, gdy nie wyłączymy komputera na noc. Ściągnij:

Zegar – wygaszacz ekranu dla Windows z MacOS X

Przy okazji – mam jeszcze jeden wygaszacz ekranu z MacOS X, który możecie zainstalować sobie w Windows. Plik, który za moment będziecie mogli ściągnąć wystarczy skopiować do systemowego folderu /Windows/ znajdującego się na głównym dysku Waszego komputera. Ściągnij:

Flurry – wygaszacz ekranu z MacOS X dla Windows

Pamiętaj, że oprogramowanie, które ściągasz z naszych serwerów jest sprawdzane przez dwa różne programy antywirusowe, także możesz z niego korzystać bez obaw o utratę ważnych danych.