Warning: Use of undefined constant WP_POST_REVISIONS - assumed 'WP_POST_REVISIONS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ittechtf/domains/ittechblog.pl/public_html/wp-config.php on line 72
Miesiąc z Samsung Note 3 – początek | IT Tech Blog

Miesiąc z Samsung Note 3 – początek

Ostatnio coraz częściej rozglądam się za większym smartfonem. Coraz mniej czasu spędzam na typowych rozmowach via tel a coraz częściej Skype/Hangouts i bardziej „stacjonarnie”. Obecnie mam iPhone 5 … i wbrew pozorom, nie rozglądam się za ciut większym a już po prostu jak skakać na głęboką wodę to w 6 cali. Dlaczego?

W moim przypadku już 4,5-5 calowe smartfony nie są tak wygodne do obsługi jedną ręką … więc skoro tak czy siak będzie niewygodnie to można od razu iść i w 6 cali i komfortowo chociaż przeglądać strony i zarządzać universum.

IMG_1318

Postanowiłem na miesiąc +/- przesiąść się na tak duży ekran i tutaj Note 3 był oczywistym wyborem. Tak się składa, że testowałem swojego czasu Note 1. Druga generacja jakoś przemknęła mi bez echa, i postanowiłem znowu spróbować, i być może już zostać przy większych ekranach. Zobaczę jak mi się uda teraz przestawić.