BESTplayer 2.04 wydany

Została wydana kolejna, ulepszona wersja popularnego odtwarzacza filmów, jakim jest BESTplayer. W nowej wersji autor – Karol Winnicki wprowadził aż kilkadziesiąt zmian i poprawek. Są to głównie udoskonalenia zaproponowane przez użytkowników od czasu wydania ostatniej wersji. W wersji 2.4 dodano m.in: pasek postępu w oknie identyczny jak w SubEdicie, zapamiętywanie ostatniej pozycji filmu, możliwość regulacji prędkości odtwarzania oraz łatwego wyboru ścieżki dźwiękowej i inne.

W najnowszej odsłonie udoskonalono także mechanizm wyszukiwania oraz przesuwania niezsynchronizowanych napisów. Naprawiono problem migającego przybornika i włączania Playlisty na Pełnym ekranie, poprawiono przesuwanie napisów z włączonym Przybornikiem i wiele innych. Wszystkie udoskonalenia, poprawki i zmiany znaleźć można w historii wersji.

Karol Winnicki poinformował również o tym, że obecnie program nie współpracuje z interfejsem Aero w systemie Windows Vista, zapowiedział jednak, że w ciągu najbliższego miesiąca pojawi się już w pełni zgodna wersja.

Program BESTplayer 2.4 pobrać można z działu download serwisu tweaks.pl lub ze strony projektu bestplayer.com.pl.

Źródłó: tweaks.pl