Gadu-Gadu 8 będzie wersją przełomową

Prace nad nową, ósmą wersją komunikatora Gadu-Gadu są na ukończeniu – dowiedział się Dziennik Internautów (DI) z anonimowego źródła, bliskiego producentowi. GG 8.0 w wersji beta już niedługo trafi do testów i co najważniejsze ma to być to całkowicie nowa wersja – przełomowa niemalże pod każdym względem!Nowa wersja komunikatora Gadu-Gadu jest już testowana przez specjalny dział producenta. Niestety, w obecnej fazie jeszcze nie można prezentować programu na zewnątrz.

Przełomową zmianą na pewno będzie fakt, że GG 8.0 nie będzie oparte już na kodzie twórcy GG – Łukasza Foltyna, tylko na zupełnie nowym programie napisanym od nowa!

Nowa wersja Gadu-Gadu ma zawierać szereg gruntownych zmian, w tym wprowadzone zostaną funkcje umożliwiające znacznie większą możliwość dopasowania programu do potrzeb użytkownika niż ma to miejsce obecnie – zarówno w zakresie codziennej obsługi, jak i od strony wizualnej.

Dziennik Internautów dowiedział się również z anonimowego źródła, że w nowej wersji GG “z pewnością skończą się odwieczne narzekania dotyczące protokołu GG”. Znacznie zmieni się także wygląd komunikatora, inaczej też będą rozwiązane połączenia głosowe w komunikatorze Gadu-Gadu 8.0.

Wkrótce postaramy się przekazać kolejną porcję, bardziej szczegółowych informacji na temat najnowszej wersji Gadu-Gadu.

Źródło: di.com.pl

Więcej:gadu-gadugg