08.08.08 magia liczb

Dziś niezwykła data 8.08.2008, która zawiera w sobie aż trzy Ósemki. Liczba 8 w numerologii jest powiązana z ziemią i materią. Oznacza szczęście, powodzenie materialne i wymierne zyski. Plany, jakich podejmiemy się tego dnia, mogą przynieść nam zyski finansowe, choć wymagać będą również ciężkiej pracy. Szczególną uwagę na liczbę 8 zwracają Azjaci. Na wschodzie uważana jest za liczbę błogosławioną, która zapewnia nie tylko finansowy sukces, ale opiekę przodków. Jest bowiem liczbą połączenia nieba i ziemi czyli nieśmiertelności.

Ewolucja znaku 8 od Indii do Europy, zdjęcie z zasobów Wikimedia Commons

Nieprzypadkowo data rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie to 08.08.2008 o godz. 8.08 wieczorem. Ta data sprzyja zyskom finansowym i ekonomicznym dla Chin dzięki olimpiadzie oraz zdobywaniu medali przez chińskich zawodników.

Wybranie tej daty ma wielkie znaczenie dla wielu prostych ludzi w Chinach. Wierzą, że dzięki niej kultura chińska będzie lepiej znana i szanowana na świecie. 8 sprzyjać będzie polepszeniu energii całego narodu.

Jest to szczęśliwa data dla każdego przedsięwzięcia, szczególnie ślubów i inwestycji, zakładania spółek lub zaczynania projektów, które mają przynieść duże zyski.

Źródło: http://www.czary.pl