Polacy mogą Mo-telefonować

Momail i JAJAH ułatwiają korzystanie z połączeń VoIP przy pomocy telefonów komórkowych. Warszawa, Sztokholm, 13 października 2008 – Momail dostawca mobilnej poczty e-mail oraz firma JAJAH, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych, nawiązali współpracę, której celem jest ułatwienie korzystania z telefonii internetowej. Oferta skierowana jest zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i do firm. Korzystając z e-konta w serwisie Momail i usługi JAJAH możemy zaoszczędzić na połączeniach lokalnych i międzynarodowych nawet do 98%. Cennik połączeń jest dostępny na stronie http://www.jajah.com/prices/?l=pl.

Wykorzystanie Momaila do wykonywania internetowych połączeń telefonicznych nie wymaga instalowania w telefonie komórkowym żadnego dodatkowego oprogramowania. Jako lider rynku, Momail współpracuje z ponad 1100 modelami aparatów. Na tej liście są praktycznie wszystkie nowe modele telefonów – w tym także popularne w Polsce telefony Nokia, LG, Sony Ericsson, a także kultowe aparaty Apple iPhone 3G i Samsung Omnia.

Jak Mo-telefonować:

Użytkownicy Momaila po rejestracji na stronie JAJAH (www.jajah.com) otrzymają nazwę użytkownika i hasło. Po zakończeniu rejestracji, wystarczy wysłać maila na adres JAJAH z konta Momail na telefonie komórkowym lub na adres [email protected] (na smartfonach) wpisując w temacie maila numer telefonu osoby, do której chcemy zadzwonić. Po kilku sekundach serwis oddzwoni do nas z informacją o realizacji połączenia.

”JAJAH daje firmom możliwość korzystania z rewolucji IP poprzez oferowanie dostępu do globalnej sieci telefonicznej. Użytkownicy uzyskują wysokiej jakości połączenia po przystępnej cenie” – powiedział Daniel Mattes, współzałożyciel firmy JAJAH.

„Dzięki współpracy z firmą JAJAH udało nam się dostarczyć naszym użytkownikom łatwiejsze i tańsze możliwości komunikowania mobilnego” – dodał prezes zarządu firmy Momail Kenneth Lundin.

Informacje o firmie i usłudze JAJAH:

JAJAH oferuje innowacyjne, światowej klasy rozwiązania telefonii IP dla użytkowników indywidualnych i firm. Firma JAJAH została nagrodzona za stworzenie serwisu, który ułatwia użytkownikom pozostanie w ciągłym kontakcie przy użyciu dowolnych urządzeń, dowolnych sieci i w dowolnym miejscu. Udoskonalając światową platformę telekomunikacją, JAJAH usprawnia serwisy, które umożliwiają operatorom sieci komórkowych, telefonii stacjonarnej, sieciom kablowym, firmom technologicznym oraz innym firmom adaptację ich rozwiązań głosowych przy minimalnych inwestycjach oraz czasie wprowadzenia na rynek. Siedziba główna światowego lidera telefonii IP mieści się w Mountain View w Kalifornii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.jajah.com.

Informacje o firmie i usłudze Momail:

Momail oferuje bezpłatne, globalne usługi poczty elektronicznej dla urządzeń mobilnych. Dzięki opatentowanej, niezależnie opracowanej technologii, Momail radykalnie zwiększa efektywność komunikacji. Przychodzące maile są automatycznie dostosowywane do modelu telefonu użytkownika i są optymalizowane w celu zmniejszenia ilości przesyłanych danych. Zdjęcia i pliki graficzne są kompresowane i skalowane do rozmiaru wyświetlacza. Pliki typu doc i pdf są zamieniane na tekst, który nie tylko zajmuje znacznie mniej miejsca, ale też może być wyświetlony na ekranie każdego telefonu. Na przykład email ze zdjęciem o wielkości 1 MB podczas przesyłania na telefon zajmuje zaledwie ok. 20 kB. Dzięki temu odbieranie poczty odbywa się błyskawicznie, a koszt transmisji danych jest minimalny.
Momail współpracuje z coraz szerszym gronem partnerów oferujących usługi mobilne oparte na produktach i rozwiązaniach firmy, dlatego nazwa Momail ma duże szanse stać się synonimem mobilnej komunikacji.

Więcej informacji na temat firmy i usługi Momail można znaleźć na stronie internetowej www.momail.pl.

Więcej:jajahmomail