KONKURS Twój poranek z kawą

konkursZapraszam wszystkich do konkursu :) Wraz z firmą Presso Polska postanowiliśmy dla czytelników bloga zorganizować konkurs. Nie ukrywam to konkurs głównie dla smakoszy kawy bowiem główną nagrodą jest właśnie ekspress do kawy marki Presso.

Co należy zrobić aby wygrać? Nic prostszego, wystarczy zrobić zdjęcie z Waszego poranka z kawą. Czy to śmieszny kubek, czy artystyczne zapędy w zdobieniu pianki, a może kolega z boxu obok robi śmieszną minę pijąc napój bogów :) Inwencje twórcza jak najbardziej wskazana.

Nagrody:

Nagroda główna - zestaw Presso, komplet filiżanek i kawaNagroda za I miejsce: Zestaw z ekspresem do kawy Presso o łącznej wartości 450zł. W zestawie oprócz oczywiście ekspresu znajdziecie 3 gustowne filiżanki do cappuccino oraz porcję dobrej kawy (na życzenie mielona lub w ziarnach). Cała paczka zostanie wysłana kurierem, oczywiście na nasz koszt :)

Nagroda za II miejsce: 30 dni reklamy 125x125px gratis na serwisach: ittechblog.pl / itomek.pl / web2k.pl – łącznie do 2 000 odsłon reklamy dziennie na mocno sprofilowanych, technologicznych blogach. o łącznej wartości 450zł. Reklamy dzięki platformie Adtaily.

Nagroda za III miejsce: 30 dni reklamy 125x125px gratis na serwisach: koszalin24.info – łącznie do 6 500 odsłon reklamy dziennie na popularnym forum dyskusyjnym. o łącznej wartości 150zł. Reklamy dzięki platformie Adtaily.

Zasady w skrócie:

Robisz fajną fotkę i liczysz, że najpierw spodoba się komisji a później internautom, wygrywasz Presso, pijesz dobrą kawę albo dzięki II i III miejscu i platformie Adtaily masz darmową reklamę swojego bloga, strony :)

pasek-zdjecKonkurs w szczegółach:

0. Robisz oryginalną fotkę z Twojego poranka z kawą w tle.

1. W komentarzu do wpisu linkujesz do swojego zdjęcia. Jeśli dodatkowo umieściłeś reklamę akcji lub też napisałeś o tym artykuł również dorzucasz do tego linka w komentarzu.

2. Termin nadsyłania zdjęć upływa 30 września o 23:59. Po zamknięciu możliwości przesyłania zdjęć w przeciągu trzech dni komisja w składzie przedstawiciel Presso Polska i autor tego bloga wybiera 10 najlepszych zdjęć, które przechodzą do końcowego głosowania.

3. Na blogu umieszczamy ankietę, w której na wybraną dziesiątkę mogą głosować internauci oddając jeden głos na wybrane zdjęcie. Głosowanie trwa do 15 października. W dniu 15 października o północy wyłączamy możliwość głosowania. Przeliczamy głosy na procenty, podsumowujemy wszystko uwzględniając bonusy (o tym w następnym punkcie) i ogłaszamy zwycięzców.

4. Presso zostanie wysłane kurierem w dowolne miejsce w Polsce w terminie do dwóch dni roboczych od momentu przekazania adresu do wysyłki. Nagrody za drugie i trzecie czyli pula reklam będą umieszczone w systemie w ciągu dwóch dni roboczych od daty dostarczenia wzorów reklam.

Jak zwiększyć swoje szanse?

W pierwszym etapie konkursu (do 30 września) możesz wykonać działania, które zwiększą Twoje szanse na wygraną, jeżeli dostaniesz się do drugiego etapu.

1. Za zdjęcie na którym w tle będzie monitor komputera / laptop / smartfon z widocznym ittechblog.pl, dorzucamy 3% do końcowej oceny.

konkurs-presso-final2. Umieszczając banner reklamowy konkursu na swoim blogu bądź stronie, dostajesz dodatkowe 3% do końcowej oceny.

3. Jeżeli na swoim blogu, twitterze, facebooku, flakerze, śledziku blipie itp. umieścisz informacje o konkursie to uzyszkasz dodatkowo 3% do końcowej oceny.

Działania dodatkowe trzeba wykonać w trakcie pierwszego etapu (przesyłania zdjęć) po to, żeby zaprocentowały w drugim (głosowanie internautów). Maksymalnie można zdobyć 9% dodatkowych. W przypadku identycznego wyniku końcowego dwóch lub więcej zdjęć ostateczną decyzję o podejmie komisja.

Przykład:

Wysyłasz zdjęcie na konkurs, w jego tle masz ittechblog.pl i dodajesz na swoim blogu informacje o konkursie. Komisja kwalifikuje zdjęcie do pierwszej 10. W głosowaniu internautów zdjęcie zdobywa 408 głosów na 1000 oddanych. Twój końcowy wynik: 40,8% + 3% za ittechblog.pl w tle + 3% za informacje o konkursie = 46,8% Wynik końcowy będzie podstawą do ustalenia 3 zwycięzców.

Regulamin:

1. Zdjęcie musi być Waszego autorstwa, wszelkie próby dodawania zdjęć wyszukanych “by google” lub też kombinacje przy użyciu Photoshopa będą wiązały się dyskwalifikacją w tym i przyszłych konkursach.

2. Każdemu przysługuje prawo do zgłoszenia 2 zdjęć, z zastrzeżeniem że wygrać może tylko jedno.

3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu bez rozwiązania w przypadku wykrycia dużej ilości nadużyć.

4. Zdjęcia i dokumentację dodatkowych aktywności możecie nadsyłać do 30 wrześnie 2009.