Wyniki Konkursu Routerorewolucja

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników Konkursu Routerorewolucja :) Dostaliśmy aż 30 zgłoszeń, konkurs wywołał ponad 44 reakcji w sieci i przyciągnął prawie 2 000 ciekawskich :) Czytelnicy bloga niszczyli, ośmieszali, ubierali, grzebali, zakopywali w ziemi i w śniegu i robili inne cuda z routerami aby zdobyć nagrody … ale szczęśliwców jest niestety tylko trzech.

Tym razem udało się, w kolejności, czytelnikom bloga: Igor, khobar oraz wojciech.fornal. Już do nich pukam emailem i wkrótce wysyłka nagród.

Za uczestnictwo wszystkim dziękujemy :) Było mnóstwo ciekawych zdjęć.  Już wkrótce kolejne konkursy, informacje i zapowiedzi znajdziecie oczywiście na Blip / Flaker / Twitter oraz oczywiście na blogu więc zapraszam do subskrypcji RSS.

Chciałem też wyróżnić (dodatkowo, bo wygrali routery swoimi zdjęciami głównymi) khobara oraz Wojciecha bo oprócz zgłoszonych zdjęć pokusili się dodatkowo o stworzenie wariacji zdjęć, które nie mogły wziąć udziału w konkursie jako takim, ale skoro wygrali to prezentuję je, jako że są bardzo ciekawe.

khobar wykonał super komiks :) łączenie zdjęć realistycznych z naniesionymi rysunkami jest trudne, a khobarowi wyszło to idealnie:

Wojciech natomiast pokusił się o wykonanie hasła reklamowego / sloganu które jak widać okazało się skuteczne ;):


Partnerem konkursu jest KurJerzy.pl który zapewnia spedycję nagród do zwycięzców konkursu :) Przesyłki zostaną dostarczone na koszt firmy na terenie całej Polski.

Przypomnę jakie routery znalazły dzisiaj swój nowy dom :)

Linksys by Cisco WAG320N

Ciesz się szybką łącznością bezprzewodową w domu i w biurze. Router Wireless-N z Modemem ADSL2+ z obsługą standardu Gigabit ma wbudowany szybki modem ADSL2+. Modem oferuje błyskawiczną, zawsze dostępną łączność z Internetem. Połączenia bezprzewodowe dają możliwość wyboru pasma radiowego, co zapobiega powstawaniu zakłóceń. Cztery wbudowane porty Gigabit oferują Twoim urządzeniom przewodowym połączenie o dużej prędkości. Lepszy dostęp w Twojej sieci. Podłącz obsługujące łącze Gigabit sieciowe pamięci masowe, komputery, drukarki i inne urządzenia do czterech portów 10/100/1000 Gigabit Ethernet, nie napotykając na wąskie gardła, będące zmorą innych routerów.

Linksys by Cisco WAG160N

Szybka, bezprzewodowa łączność w domu i w biurze domowym. Bramę Wireless N ADSL2+ opracowano z myślą o znakomitej prędkości i zasięgu działania, aby duże grupy użytkowników mogły łączyć się z siecią, przesyłać duże pliki, drukować i wysyłać strumieniowo zapisane multimedia – w tym samym czasie i bezprzewodowo. Wbudowany szybki modem ADSL2+ zapewnia szybkie, „zawsze dostępne” połączenie z siecią Internet. Łatwość konfiguracji i użytkowania. 4 porty 10/100 Ethernet umożliwiają podłączanie do sieci drukarek, sieciowych pamięci masowych i innych urządzeń obsługujących sieć Ethernet, co pozwala uzyskać do nich dostęp i udostępniać je wszystkim komputerom jednocześnie. Nie ma potrzeby zmieniać przewodów, ani czekać aż ktoś inny skończy swoją pracę.

Linksys by Cisco WAG120

Ciesz się szybką łącznością bezprzewodową w domu i w biurze. Modemo-router Wireless-N Home ADSL2+ ma wbudowany szybki modem ADSL2+, oferujący błyskawiczną, zawsze dostępną łączność z Internetem. Połączenia bezprzewodowe wykorzystują technologię Wireless-N w celu uzyskania szybkich transferów danych, natomiast cztery wbudowane porty Ethernet 10/100 udostępniają szybkie połączenie urządzeniom przewodowym. Zaawansowane zabezpieczenia sieci bezprzewodowej oraz ochrona oferowana przez zaporę SPI chronią Twoją sieć domową i komputery przed większością ataków internetowych.

P.S. Jako że ustawa hazardowa lada dzień będzie “aktywna” ;) był to ostatni konkurs, w którym było losowanie. Następne będą już bardziej klasyczne z komisją / kapitułą bądź też głosowaniem internautów :)

Więcej:konkurs