Statystyki z GA na Twojej stronie / blogu

Ostatnio siadłem do zmian na blogu. Zająłem się głównie transparentnością bloga i dostępem do informacji takich jak właśnie statystyki. Zacząłem od Adtaily i integracji, które w końcu wróciło na bloga. Utworzyłem profil witryny oraz miałem zamiar zaktualizować podstronę Reklama na blogu. No właśnie ale co ze statystykami. Większość blogów, jeśli podaje statystyki to bardzo ogólne / przybliżone i w 99% nieaktualne (nie tyczą się bieżących miesięcy). Można oczywiście ręcznie aktualizować stronę z ofertą reklamową ale komu się chce ;)

Istnieje jednak prosty sposób na bieżące statystyki z GA (Google Analytics) na naszym blogu / stronie dzięki witrynie SeeTheStats. Możliwości konfiguracji jest całkiem sporo. Możemy wybrać przedziały czasowe, z jakich będą pobierane statystyki oraz szczegółowo określić które kategorie mają być uwzględnione w publicznym, które w prywatnym profilu a których w ogóle ma nie być

Reklama

Oczywiście mamy do dyspozycji nie tylko link do naszego profilu, ale również mozemy generować kody poszczególnych wykresów, gotowe do umieszczenia na naszych stronach. Zobaczcie jak wygląda u nas zakładka Reklama na Blogu :)