infoShare 2010 w Gdańsku


Konferencja infoShare odbędzie się w tym roku na Politechnice Gdańskiej. Spotkania z szefami znanych witryn internetowych i firm zaplanowane zostały na dni 13 i 14 maja (czwartek i piątek).

Jest to już czwarta edycja infoShare. W tym roku konferencja poświęcona będzie nowym trendom w internecie, marketingowi i internetowi ogólnie w tym – pracy w internecie.

Eksperci i specjaliści z różnych dziedzin związanych z informatyką, podzielą się z nami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Wielu specjalistów zaprezentuje tak zwane Case study – czyli rozwiązanie dostarczane dla danych przypadków w internecie.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a jedynym wymogiem jest rejestracja na stronie infoshare.pl.

infoshare 2010 będzie obfitować w znakomite wystąpienia poświęcone najróżniejszym zagadnieniom z branży komputerowej.

Zobaczymy takie prezentacje jak:

  • Najbardziej demotywująca prezentacja dnia – jak stworzyć serwis internetowy, który porwie miliony – Mariusz Składanowski (Joemonster.org, Demotywatory.pl)
  • Jak hartował się Blip? – Marcin Jagodziński (Blip.pl)
  • Myśl jak Hacker – case study najbardziej spektakularnych ataków informatycznych – Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl)
  • Science fiction, czy nasza rzeczywistość? Nowe technologie w reklamie – Natalia Hatalska-Woźniak (hatalska.com)

Jest to jedynie ułamek wszystkich tematów, które zostaną poruszone na tegorocznym infoShare. Tutaj znajduje się pełny program konferencji.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, znajdę się na tej konferencji – jako, że mieszkam w Gdańsku. Postaram się wtedy na żywo opisywać w punktach poruszane zagadnienia, tak jak we wpisie na magiczne.seoisem.pl – chodzi mianowicie o SEM Standard 2010 Live.

Czy ktoś z Was także wybiera się na infoShare?