Wykop i iPhone

Rewelacyjna aplikacja dla wszystkich fanów Wykopu, ale również dla tych, którzy szukają ciekawych informacji w Internecie.

Serwis Wykop, który jest polskim odpowiednikiem zagranicznego digg.com, zaoferował swoim użytkownikom kolejne udogodnienie, którym jest aplikacja na urządzania Apple – iPhone i iPod Touch. Program dostępny jest w Appstore od 2 maja, a już drugiego dnia znalazł się na pierwszym miejscu w Polsce, jako najczęściej pobierana aplikacja.

Wg twórców Wykopu aplikacja wykorzystuje 99% wszystkich możliwości serwisu. Za jej pomocą można wykopywać, komentować i przeglądać wszystkie znaleziska. Użytkownik korzystający z aplikacji nie jest w żaden sposób dyskryminowany, może w pełni uczestniczyć w życiu społecznym serwisu, dzięki rozbudowanej platformie komunikacyjnej.

Aby potwierdzić, że powyższy opis nie jest wyssany z palca, wystarczy przeczytać opinie użytkowników:

Perfekcyjnie przygotowana, płynnie działająca aplikacja. Wszystkie funkcjonalności znane ze strony zostały przeniesione na wersje mobilna. Pobieramy i wykopujemy :)

Twórcy Wykopu zapowiadają, że aplikacja jest tylko początkiem tego, co będzie działo się dalej.

W tym roku postawimy duży nacisk na udostępnianie i doskonalenie wersji mobilnej serwisu. Aplikacja na iPhone i iPod touch to dopiero początek tych prac – mówi Michał Białek, dyrektor operacyjny Wykop.pl.

Aplikację można pobrać stąd.

[ź] media2.pl