Google: Pac-Man jednak zostanie

W ubiegły piątek gra Pac-Man obchodziła trzydziestą rocznicę powstania. Z tej okazji Google jak to ma w zwyczaju, zmieniło nieco wygląd swojego logo i powiązało je z grą (zdjęcie z początku wpisu). Tym razem logo jest interaktywne, to nic innego jak mini gra ze wplecionym napisem (Google). Dotychczas „rocznicowe” logotypy firmy Google przechodziły do archiwum, tym razem będzie inaczej.

Na oficjalnym blogu Google czytamy:

We’ve been overwhelmed — but not surprised :) — by the success of our 30th anniversary PAC-MAN doodle. Due to popular demand, we’re making the game permanently available at www.google.com/pacman. Thanks to NAMCO for helping to make this wonderful collaboration happen. Enjoy!
W skrócie oznacza to, że Pac-Man’owe logo/gra cieszyła się dużą popularnością, dlatego firma zdecydowała o utworzeniu specjalnej podstrony, na której nadal będziemy mogli sobie w tę grę zagrać, oto jej adres to: http://www.google.pl/pacman.
Ja chyba ustawię sobie ten adres jako stronę startową zamiast domyślnej strony wyszukiwania, a wy cieszycie się, że Pac-Man zostaje? ;)
Więcej:googlepacman