G Data EndpointProtection już dostępny

Nowy produkt G Data, to narzędzie przeznaczone dla firm. Dzięki nowym modułom zapewnia kompleksową ochronę komputerów w sieci firmowej. Ochroni nasze blaszaki przed spamem, malware’m i wirusami. Sieć firmowa będzie chroniona przed wtargnięciem do niej z zewnątrz.

G Data to firma specjalizująca się w wypuszczaniu oprogramowania antywirusowego oraz pakietów bezpieczeństwa. Ich nowy produkt o nazwie G Data EndpointProtection, jest dostępny od dzisiaj.

Piotr Klockiewicz, Dyr. Handlowy:

G Data EndpointProtection pozwala na kompleksowe podejście do zagadnienia ochrony firmowych sieci komputerowych. Nasz nowy produkt nie tylko efektywnie chroni firmową infrastrukturę sieciową przed wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, lecz wymusza dochowanie firmowych reguł bezpieczeństwa sieciowego. Pozwala to na większe bezpieczeństwo prawne i podnosi efektywność w miejscu pracy.

Dzięki modułowi PolicyManager można, np. ograniczyć lub wykluczyć używanie zewnętrznych nośników pamięci, instalację niemile widzianych przez pracodawcę aplikacji i programów, czy też ograniczyć niekontrolowane odwiedzanie stron www w czasie pracy na firmowych komputerach.

Z okazji 25-lecia G Data można nabyć ich produkty oraz zrobić update do nowszych wersji 10% taniej do 31.08.2010r.

Więcej informacji na temat najnowszego produktu G Data znajdziecie na stronie głównej firmy.