EasyPen M610 – nowy tablet graficzny od Geniusa

Używanie go zamiennie z klawiaturą i myszką powinno również skutecznie zredukować napięcie mięśni, ramion, ścięgien oraz nerwów.

EasyPen M610 to najnowszy tablet firmy Genius, który dołączył kilka dni temu do oferty tabletów graficznych tej firmy. Wyróżnia go ultra-smukła konstrukcja i tylko 8 milimetrów grubości.

Tablet cechuje rozdzielczość równa 4000 LPI i 1024 poziomy czułości na nacisk. Jak zapewnia producent, dzięki temu rysowanie, czy pisanie ma stać się jeszcze wygodniejsze.

Obszar roboczy tabletu, to powierzchnia o wymiarach 6 na 10 cali. Powierzchnię tę można dopasować oczywiście do monitora, przełączając urządzenie do formatu 4:3. Pewną kontrolę nad projektowaniem zapewnia bezprzewodowe pióro o szybkości odczytu 200 punktów na sekundę.

Pióro można przechowywać w specjalnym zacisku umiejscowionym po prawej stronie urządzenia. Tablet wyposażono w 4 klawisze skrótu oraz 13 programowalnych przycisków na ekranie. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows (7/Vista/XP/2000) i Mac OS X (od wersji 10.3.5). W zestawie znajduje się oprogramowanie, dwie dodatkowe końcówki pióra, bateria AAA oraz wielojęzyczna instrukcja obsługi.

Tablet objęty jest 24-miesięczną gwarancję producenta. Kosztuje 296 zł.

Więcej:geniustablet