Multimedialny Asus NX90Jq z 18,4-calowym ekranem Full HD

Asus NX90Jq to notebook wyposażony w ekran Full HD o przekątnej 18,4 cala. Urządzenie wyposażono w kartę graficzną NVIDIA GT335M 1GB, 8GB pamięci DDR3 i preinstalowany system operacyjny Windows 7 Ultimate.

Do sprzedaży trafił najnowszy notebook od firmy Asus, znanej z doskonałej jakości sprzętu. Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że jego wyróżnikiem jest duży ekran o wysokiej rozdzielczości.

Notebook przeznaczony jest dla kinomaniaków. Ogromny, jak na notebooki,  ekran ma zapewniać idealne odczucia wizualne. Full HD jest ukłonem w stronę osób, które bez filmu czy serialu w wysokiej rozdzielczości nie wyobrażają sobie wieczornego seansu. Maksymalna rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 px.

Asus NX90Jq wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel Core i7 (1,6GHz). Na dwóch dyskach 640GB każdy, bez problemu zmieszczą się nasze kolekcje filmowe i muzyczne. Notebook posiada wbudowany napęd Blu-ray oraz głośniki Bang & Olufsen wspierane dźwiękiem SonicMaster.

Użytkownik ma do dyspozycji kamerę 2Mpx oraz po jednej parze portów USB 2.0 i 3.0. Dodatkowo nowego Asusa wyposażono w tuner telewizyjny i złącza HDMI i VGA.

Asus NX90Jq waży 4,4 kg i kosztuje około 8000 zł.

[ź] chip.pl

Więcej:asusnotebook