Konkurs: “8 9 10″ Co szykuje Philips? Zgadnij i Zgarnij

Zapraszam wszystkich czytelników do konkursu organizowanego przy współpracy z Philips Polska. Reguły są proste, niżej prezentujemy filmik z zapowiedzią pewnego nowego, innowacyjnego produktu, który niedługo będzie oferować Philips, a Waszym zadaniem jest odgadnąć o jaki produkt chodzi. Wartość nagrody jest znaczna, więc warto powalczyć :)

Oto konkursowy filmik:

Co należy do Was?

Odgadnąć, co kryje przedstawiany filmik lub przynajmniej postarać się trafić blisko.

Co otrzymacie?

To co odgadniecie. Oczywiście chodzi o prawidłową odpowiedź, bo mimo że ktoś się dopatrzy, np. słonia, to niestety go nie otrzyma.

Co możecie zrobić dodatkowo?

Podlinkować konkurs na swoim blogu/stronie/forum/Facebooku/NK/ Blipie itp. Dajcie szansę i innym zgarnąć… Ups i bym się wygadał. ;)

Co się liczy?

Nie tylko sama poprawna odpowiedź, ale również forma, w jakiej ją przedstawicie (śmieszny tekst, obrazek itp.)

Jak to ma wyglądać?

Odpowiedzi udzielacie pod wpisem – jako komentarz, załączając linki (jeżeli gdzieś wspominaliście o konkursie).

ZAPRASZAMY do zabawy :)

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 08.09.2010. Nagrodę dostanie osoba, która udzieliła najciekawszej wypowiedzi, a może przy okazji podzieliła się informacją o konkursie ze znajomymi (lobbowanie typu dajcie nagrodę Cześkowi ;)). Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo na podany w komentarzu adres email.

Komentarze

 1. yolat69 pisze:

  a może to depilator?…bo takie zagięcia ciała wymagające depilacji widać :) ..no i ten man w końcowej scenie …że się przygląda wydepilowanej kobiecie..

 2. GigaByte0 pisze:

  Jezeli to nie jest maszynka do golenia to tramwaj ^^

 3. Maciekwo pisze:

  Ludzie, zaraz powiem wam
  Że Philips to w cale nie chłam
  Więc dokładnie słuchajcie mnie
  Bo powtarzać nie będę się
  Philips, Philips jak to ładnie brzmi
  Toż to szajs ktoś powie mi
  Ale ja swoje wiem
  I wam to opowiem
  Philips goli tak dokładnie
  Że szczena ci do ziemi opadnie
  I co dzień technologie ulepszają
  I coraz więcej nowych klientów mają
  I to właśnie takie fiku miku
  Nowa męska golarka na tym filmiku

 4. Ultrasinferno pisze:

  Ja myślę że to 8910 szt. zwykłych maszynek do golenia z 1 ostrzem… ;) nie no żart ;) hm, liczę że jest to nowoczesna elektryczna maszynka do golenia która umożliwia jakieś bardziej funkcjonalne jej użycie poprzez np dodanie wymiennych głowic tak by z maszynki do golenia zrobić taką do strzyżenia :) dla mnie byłaby to bomba! http://blip.pl/s/153627214 a tu się nad tym zastanawiam ;)

 5. Iwona pisze:

  Szum na początku filmiku, wygięta rączka – pomyślałam odkurzacz. Na końcu filmiku jest jeszcze takie ujęcie jakby mechanizm zegarka. Pomyślałam odkurzacz z zegarkiem? Może ustawia się ten odkurzacz np. na godzinę 10.00 i sam odkurza. Gdy zobaczyłam odpowiedzi poniżej i obejżałam filmik jeszcze raz to faktycznie wygląda to jednak bardziej jak maszynka do golenia a szum na początku filmiku to odgłos golenia. Tylko nadal zastanawia mnie to przed ostatnie ujęcie. Może maszynka z zegarkiem :)

 6. optyk pisze:

  Ach te kształty i kolory…
  I ta gładkość wprost z natury…
  Ta maszynka do golenia
  spełni wszystkie me marzenia.

 7. Renia Wojcik pisze:

  No wreszcie! Maszynka do golenia, która sprawi, że mój mąż już nigdy nie powie mi, że nie ma ochoty się golić :)
  Najlepiej, gdyby robiła to zupełnie sama, bo mój mąż w tej kwestii jest stuprocentowym… leniem
  :(

   • trainspotter pisze:

    dzięki… w zasadzie tak… ale jak niby można odgadnąć po tak minimalnej ilości szczegółów w filmiku o który konkretnie model chodzi, skoro różnią się jedynie wyświetlaniem stanu naładowania akumulatorka (RQ 1250 i RQ 1260 ma podobne ‘kreski’ jak w telefonach komórkowych, a RQ 1280 i RQ 1290 mają po prostu licznik ilości minut) oraz tym, że najwyższy model RQ 1290 ma automatyczną blokadę po 5 minutach bezczynności (wersja dla najbardziej ‘zarobionych’ i ‘zalatanych’)? Dodatkowo możnaby się doczepić, że niektóre modele z końcówką “CC” po numerku mają tzw. system Jet Clean.

    • Zdzichoo pisze:

     OK. Racja… warto byłoby jeszcze tylko nadmienić co to za system. Mianowicie system Jet Clean automatycznie czyści, konserwuje i ładuje golarkę. A linku poniżej dwój jegomości prezentuje (co prawda starszy model Philips’a, ale za to obrazuje ten właśnie system):
     http://www.youtube.com/watch?v=EGNe5ZkH7xg

 8. 19790411 pisze:

  Ten przystojny facet
  wiele męskich ma cech.
  A najbardziej rzuca sie w oczy,
  brak zarostu – jest uroczy.
  Bo on używa Philipsa golarki
  a jego żona depilator tej samej marki!

 9. tojadek pisze:

  “Oblicze nowej technologii” – już w pierwszym zdaniu jest podpowiedź, że chodzi o OBLICZE. Postać na końcu filmiku utwierdza w przekonaniu, że chodzi o MĘSKIE OBLICZE. Kolejnym elementem filmu, który zdradza cechy nowego produktu, jest fragment zamka błyskawicznego. Wiemy już, że to, co dostaniemy, BŁYSKAWICZNIE przeobraża męskie oblicze… Co więc może lekko, łatwo i przyjemnie zmienić estetykę męskiej twarzy? Miniaturowy indukcyjny zderzacz hadronów, który rozpędza komórki tłuszczowe do ogromnych prędkości i pozbawia podwójnego podbródka? NIE! A czego pozbawiony jest “boski” młodzieniec na końcu filmiku? Zarostu! Dlatego zakładam, że nowym produktem będzie męska golarka :)

 10. Novy pisze:

  Super dokładny ekstraktor owłosienia z męskiej facjaty z trójstopniową regulacją prędkości.

 11. Tygrysek82bu pisze:

  To nie samolot, ani też ptak, mężczyzna latający z bielizną na wierzchu (czyt. Supermen) także,
  to nowa super maszynka do golenia dla mężczyzn. Wiem to na pewno, bo mój ukochany bohater telenoweli : Luis Alfondo Kukułka, już taką ma, nawet pisał do mnie o tym ostatnio:
  ” Ahoj głupios nastolatkos, przyszczatos i brylatos” – witaj kochana fanko,
  ” Piszos, nie samos bo nie umios, do ciebios, bo mi menageros kazos” – piszę do ciebie z ogromną przyjemnością.
  ” Jak cię widzios na zdjęcios, to mało co nie wymiotos” – piękna moja
  ” A jak zobaczos twoje owłosionos ciałos, mucios napisos o depilacjos maszinos Philipsos” – to dla ciebie używam nowej super maszynki Philipsa
  “Ty musios coś zrobios z tym męskos zarostosos, mia nie być tak zarostonos, małpos brzydalos” –
  bo wiem, że piękne kobiety lubią, gdy mężczyzna jest idealnie ogolony.
  ” Damskos depilacionos maszinos bycios chybos za słabos, ty mucio miecios dużos męskos chormonos,
  ty potrzebowos solidnos sprzętos! ” -Tobie, wystarczy damska maszynka, ja jako rasowy mężczyzna, z dominującą ilością testosteronu, potrzebuję porządnego sprzętu!
  ” Dlategos piszos ci o nowos maszynkos Philipsos, ona niedługos debiutos w Polskos, ty się ogolos i nie straszos ludzios na ulicos.” –
  Dlatego też używam nowej maszynki z Philipsa, która już niedługo zadebiutuje w Polsce. Dzięki niej wyglądam strasznie pociągająco.
  “Ja kończos, a ty obiecaos, że zjęcios już nie wysyłos,chyba,że się ogolos i zrobios operacios plastykos!” – Muszę już kończysz, obiecaj mi, że przyślesz kolejne aktualne zdjęcie, moja nieziemska piękności!

 12. Tilion22 pisze:

  ODP: Golarka…. “kiedy byłem kiedy byłem małym chlopcem, hej ach jak chciałem ach jak chciałem łatwo golic sie” A JAK WYGRAM TĄ MASZYNKE, WSZYSTKO BEDZIE ŁATWE HE ŻE HEJ :)

 13. Wichta272 pisze:

  Również i ja obstawiam maszynke do golenia. Ona 100% poloży golarki Brouna, na kolana :)
  Jestem “fanem” Philipsa mam telewizor, monitor, żelazko i maszynke do włosów tej firmy. Spodziewam się że ten nowy sprzęt do golenia bedzie dość drogi, ale znając producenta bedzie warta swojej ceny….
  Perfekcyjne golenie, sprawia że mężczyzna czuje sie dobrze we własnej skórze, że czuje się jak prawdziwy facet… o konkursie wiem ze strony http://www.e-konkursy.info/articles-1-68346.html

 14. Michal Wietecha pisze:

  Wpisz swój komentarzWitam
  Filmik przedstawia najprawdopodobniej nową golarke dla meżczyzn. Sądze, że przydałaby mi się taka tak samo jak i temu Panu => http://www.obrazky.pl/obrazky/mocny-zarost-925-OBRAZKY.PL.jpg, zarówno jemu jak i mi oszczedziałaby dużo czasu rano, przed wyjściem z domu, i ograniczyła liczbe skaleczeń, i jeszcze jedno zwiększyła dokładność golenia (trudno dobrze ogolić się drwalską siekierą. Pozdrawiam
  http://www.sledzimykonkursy.pl/index.php/2010/09/04/co-szykuje-philips-zgadnij-i-zgarnij/

 15. Julicha pisze:

  Nowa maszynka do golenia – już wiem, że będę taką swojemu mężczyźnie podbierać. Niech sobie jakąś inną kupi, to będzie bezpieczna!

 16. Mika1125 pisze:

  Nowa maszynka do golenia
  sprawi, że w oku mgnienia
  będziesz gładziutki i mięciutki
  jeśli nam nie wierzysz
  zaryzykuj
  ogól się raz
  A gdy wyjdziesz z domu
  rzuci się na ciebie kupa złomu
  złom jest bardzo fajny
  złom jest bardzo miły
  i dla tego wyjedź z nami w odwiedziny.
  <3

 17. Wojciech pisze:

  Po powrocie do mieszkania po partyjce pokera mówię do dziewczyny smutnym głosem, która coś pichci w kuchni “kochanie, chłopaki znowu wygolili mnie do zera”, zdenerwowana wbiega do korytarza i zaczyna wykrzykiwać “Ty idio…”, ale urywa widząc mnie z bukietem róż w ręku, plikiem złotówek w ręku i idealnie ogoloną twarzą, a ja dodaje “Wygoli, ale nową maszynką Philipsa” po czym dostaje od niej słodkiego buziaka :]

 18. magi18 pisze:

  Najprawdopodobniej depilator: Idealny produkt, który przyda się i jej i jemu.;)

 19. micza pisze:

  Mężczyzna i owo ,,coś”. Może to i owo. Wiem, to nowy elektroniczny cudak do skóry.

 20. Zofwys1 pisze:

  Wszyscy twierdzą że jest to maszynka do golenia a ja myślę że jest to telefon cyfrowy nowej generacji . Telefony nowej generacji stworzone przez Fhilips cieszą oko zyskują na urodzie jak ten przystojniak na filmiku pełen gracji i urody. Smukły kształt o lśniącej powierzchni telefonu wykończony naturalną skórą prezentuje pan na filmiku.

 21. jaromon pisze:

  mówi mi moja głowa, że to maszynka, do golenia i strzyżenia gotowa…

 22. Gregory pisze:

  Maszynka do golenia, na widok której meżczyźni dostaja szamotaniny pępka i pozbywaja sie nawet dyskretnych problemów z poziomem optymizmu. Oczywiście przede wszystkim pozbywają się zarostu i już mogą stepować z radości. Od tego bowiem momentu powiedzenie, że jeśli coś się kończy to znaczy, że cos się zaczyna (przepraszam, że znowu mówię o zaroście) traci sens, bo maszynka goli tak dokładnie, że zarost na długo zapomni jak się znowu zacząć. Zatem nie róbmy z golenia dramatów filozoficznych z dylematami moralnymi w tle, skoro możemy mieć taka maszynkę, której posiadania każdemu życzę.

 23. Justyna pisze:

  To będzie zrewolucjonizowana wersja szczotki do zamiatania: odkurzacz oczywiście!!!

 24. Klauda pisze:

  maszynka do golenia nie dla slonia nie dla lenia leczy mezczyzny wspanialego gladko zawsze golonego:)

 25. Echolo pisze:

  Golarka elektryczna nawet calkiem symatyczna. goli rano, w dzien czy w nocy juz nie szukasz gdzies pomocy bo me cialo gladkie miłe i podoba sie dziewczynie:)

 26. Marcin pisze:

  “Bądż sobą , a bdzisz kimś”!!!
  Zaufaj golarce Philips Senso

  ….a w tle reklamy cichotko pobrzmiwający np Peter Cincotti – Goodbye Philadelphia

 27. Mac Szymo pisze:

  Zmarszczkowy odkurzacz do ciała
  i chyba tak to działa

 28. Mktiger pisze:

  mi to wyglada na maszynke do golenia
  pewno pasuje do kazdej twarzy
  ludzie maja różne twarze ??
  tylko do pierwszego golenia :)

 29. Daner1 pisze:

  Philips Golarka RQ1250/16 SensoTouch 3D to idealny produkt dla mojej teściowej, którą dzięki 3 oddzielnym ruchomym ostrzom dokładnie ogoli twarz omijając wszystkie brodawki, a mnie kumple przestaną już pytać czy znów odwiedziło mnie Yeti.

 30. Poiu7773111 pisze:

  Philips pewnie chodzi ofilipka gadule.Bez telefonku ani rusz.Bez kabelka ani tubki,milczy zmora juz od rana.Lubi cacko -Elektronik.

 31. Monika pisze:

  Jest to takie urządzenie, które sprawi, że skóra każdego faceta będzie gładka jak jabłko :) Maszynka do golenia oczywiście :)

 32. Maciekwo pisze:

  Jest to zbudowana z najtwardszych metali, z bronią laserową, trybem prędkości WARP (nad-świetlna), latająca, pływająca, strzelająca, niszcząca każdy włos na ciele golarka dla mężczyzn Philips. Posiada auto-celowanie, autopilota, fotoreceptory, kamerę cofania i wiele, wiele innych funkcji. A tak oto wygląda:
  http://www.klanowicz.yoyo.pl/philips2.jpg

 33. Dagson pisze:

  coś ładnego i kształtnego, co ze skórą robi coś nowego

 34. Misia pisze:

  P oskromi największy męski zarost,
  H uśtawkę nastrojów kobiety rozproszy,
  I dealnie dotrze w najmniejsze zakamarki,
  L ecz łagodna jest przy tym jak baranek.
  I o czym tu dłużej dyskutować?
  P rzecież w filmiku wyrażnie widać
  S uper nowoczesną, upragnioną i tajemniczą golarkę dla mężczyzn.

 35. Vmax78 pisze:

  Dociekliwa, natrętna, pewna siebie, uparta, bez skłonności do ustępstw i bezwzględna ale jednocześnie delikatna, dba o wygląd mojej twarzy, ma piękne kształty, idealnie się dopasowuje i pięknie się prezentuje. Pomyśleliście, że to moja żona? Nic podobnego – to po prostu najnowsza męska golarka Philipsa. Takie cacko każdy facet pragnie mieć w domu.

 36. żona;) pisze:

  Super extra maszynka do golenia
  Gdy się mężuś nią ogoli,
  to i dłużej mu postoi ;)
  Bo choć żona wciąż się stara
  Stara męża jest fujara!
  Więc maszynkę wygrać musi
  Dla radości swej żonusi :))

  http://www.facebook.com/?ref=logo

 37. Maciej pisze:

  W te święta nawet Mikołaj się nie ukryje… Nowy, laserowy depilator od Philipsa – usunie każdy zarost! :D

 38. dipsao pisze:

  Początkowo myślałem że tablet, do golenia ludzi z pieniędzy.
  Ale nie – maszynka do golenia (no, może ma WiFi…).

 39. Kacperilawia pisze:

  Podejrzewam, że chodzi o nowy elektryczny, bezbolesny usuwacz męskiego zarostu

 40. Maacko pisze:

  To musi być stylowa, super nowoczesna golarka :) Jeśli wygram… wreszcie nie będę musiał się smarować pianką i potem skrobać maszynką :P

 41. limen77 pisze:

  Na moje oko to był nowy latający odkurzacz philipsa

 42. Czlowiekzezlota pisze:

  urządzenie do ścinania męskich wyrostków na swojej twarzy i nie tylko, mające wiele zastosowań mini urządzonko które świetnie się sprawuje z kudłatymi miśiami :)

 43. Sabka-sabka pisze:

  zarost męski jak gąszcz się rozprzestrzenia ,a nieobliczalne ostrze Philipsa!w ciągu chwili to zmienia ;)

 44. sabina pisze:

  ZAROST MĘSKI JAK GĄSZCZ SIĘ ROZPRZESTRZENIA ,A OSTRZE Philips ! W MGNIENIU OKA WSZYSTKO ZMIENIA!!!;)

 45. Jozek pisze:

  Maszynka do golenia…. ale czego czy tylko twarzy??…:):):):):)

 46. Rumcajs pisze:

  Na mej twarzy twarde wlosy
  nowy Philips nie podskoczy ;)
  zaskoczcie mnie nowa golarka, ha!

 47. Norbert Wicinski pisze:

  Ten facet z filmiku to chyba jakiś wybryk natury. W takim wieku skóra twarzy jak pupcia niemowlęcia!!!???? TO NIEMOŻLIWE!!!!! No … chyba że, używa nowego cudeńka marki Philips. Zapomnij o PHOTOSHOPIE, teraz wystarczy użyć nowej maszynki do golenia marki Philips i nie musisz już niczego retuszować. Ehhh…. gdybym taką miał… ;-)

 48. BB pisze:

  P-produkt
  H-hiper
  I-innowacyjny
  L-likwidujący
  I-intensywnie
  P-porastające
  S-skórę
  WŁOSY A CO NAJWAŻNIEJSZE NIECHCIANE TU I TAM -STAWIAM NA MASZYNKĘ DO GOLENIA:)

 49. Reaveth pisze:

  To maszynka do golenia!
  Oniemiałem ze zdziwienia-
  Kształty jak ciało człowieka:
  Już nie mogę się doczekać
  By ją posiąść w swojej dłoni-
  Każdy zarost wszak poskromi!
  Gdyby mi w prezencie dano?
  Byłbym łysy jak kolano!
  Bo z maszynką tą golenie,
  To niezwykłe doświadczenie.
  Więc już śni mi się po nocy
  Philips o potężnej mocy!

 50. Iza pisze:

  Co Wy – to bezszelestny samosprzatajacy odkurzacz z wmontowanym barkiem na piwo …..

 51. Barttiio pisze:

  Jest to innowacyjna golarka najnowszej generacji z wszczepioną sztuczną inteligencją. Każdego faceta potrafi zrobić na łyso, a jego włosy już nigdy się nie pojawią, natomiast każdej kobiecie potrafi zrobić makijaż po którym Ona także już się nigdy nie pokaże:)

 52. Hawranek6007 pisze:

  Najlepsza bo ostatnio wynaleziona skrobaczka do każdej gęby z zarostem po, której każda damska dłoń będzie chciała wypróbować gładkość Twojej skóry.

 53. Popob pisze:

  Odpowiedź jest niezmiernie prosta !
  Philips wprowadza do sprzedaży e-mężczyznę posiadającego 8910 funkcji.
  Oczywiście nie jest to niewolnik z krajów trzeciego świata, tylko pierwszy humanoid, który nie tylko uporządkuje mieszkanie, upierze, uprasuje, ugotuje, uczesze i zrobi wszystkie inne mało przyjemne rzeczy na u, ale też dotrzyma towarzystwa i pocieszy w trudnych chwilach.
  Designerzy Philipsa popisali się również jeżeli chodzi o design, ich dzieło z powodzeniem mogłoby startować w wyborach na najprzystojniejszego faceta globu, zresztą próbkę uroku tego “Supermena” możemy ujrzeć na końcu filmiku – prawda, że robi wrażenie.
  Niestety ten rewolucyjny, i oczywiście rewelacyjny produkt posiada jedną wadę – rośnie mu zarost.
  Na szczęście marka Philips słynie również z równie rewolucyjnych i rewelacyjnych golarek, a więc postanowiono, że do każdego robota dołączona zostanie najnowsza golarka Philips RQ 1250 Senso Touch 3D.

 54. Mamroz pisze:

  Cóż wydaje mi się, że jest to ultra zminiaturyzowany, w pełni mobilny i składany do rozmiaru karty kredytowej most zwodzony. Muszę się nawet pochwalić, że znalazłem w sieci nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia tego cudeńka, oto link: http://www.weirdpalace.com/img/bizarre-and-odd/crazy-inventions/crazy-inventions15.jpg .
  Co prawda fotografia zdradza fakt, że prace nad tym rewolucyjnym wynalazkiem rozpoczęły się już wiele lat temu, ale dopiero teraz inżynierowie Philipsa uporali się ze wszystkimi problemami i stworzyli wersję gotową do produkcji.
  Co więcej zapowiadają, że już teraz pracują nad wersją 2.0 która będzie również spełniała funkcję golarki, ale cóż na to udogodnienie przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

 55. Małgorzata pisze:

  Golarka elektryczna firmy Phillips. Więcej dodawać nie trzeba.

 56. Patula20 pisze:

  To zapewne będzie maszynka do włosów..bo ten super przystojniak ma bujną czuprynkę:)

 57. mac1961 pisze:

  To golarka do golenia
  dla takiego jak ja lenia,
  który golić sie nie lubi
  lecz Philipsa wnet polubi.

 58. Judge1 pisze:

  Gdy dziewczyna do drzwi puka
  zarost ciężki na poliku
  wujek Philips Ci pomoże
  robiąc cudo z Twojej twarzy
  Zaiste!

 59. Leones17 pisze:

  Jest to naturalnie nowiuśka elektryczna maszynka do golenia. Modelu nie podam gdyż to cudo ma dopiero ujrzeć światło dzienne, więc mamy prawo tego nie wiedzieć. Prawdopodobnie będzie mogła służyć jako kosiarka. To nie bajka ! – zgoli nawet twoje jajka !

 60. Leones17 pisze:

  Jest to naturalnie nowiuśka elektryczna maszynka do golenia. Modelu nie podam gdyż to cudo ma dopiero ujrzeć światło dzienne, więc mamy prawo tego nie wiedzieć. Prawdopodobnie będzie mogła służyć jako kosiarka. To nie bajka ! – zgoli nawet twoje jajka ! :)

 61. savojka pisze:

  Męski samo zadowalacz próżności tzn.extra wypasiona maszynka goleniowa z funkcją masażu męskiego lica,o niepowtarzalnej linii i szlachetnych ostrzach z wykorzystaniem technologii kosmicznej.Stal nie do zdarcia,ta maszynka jest jak pesel…nie uwolnisz się od niego,będzie z tobą do końca życia.

 62. ng pisze:

  to maszynka do golenia która zmieni lenia w gentelmena, piękna zgrabna i powabna dla facetów idealna.

 63. Kuba pisze:

  maszynka do włosów co na zarost ma sposób, tam ogoli tu podetnie i gotowy na podboje nie tylko letnie.

 64. Dominika Szocik pisze:

  Mi się wydaję że maszynka dopasowująca się do twarzy mężczyżn i przy tym bardzo delikatna świadczy o tym mężczyzna piękny z idealną gładką twarzą

 65. Bastek pisze:

  “Drzewo przy którym nie rosną krzaki wydaje się być wyższe!” – ktoś kiedyś rzekł :D

  A odpowiedź której nie odgadł cały tłum to …. Bodygroom :) czyli golareczka do miejsc intymnych dla panów ;]

  Pozdrawiam
  Sebastian

 66. MarcinGorski pisze:

  Philips SensoTouch 3D
  nastała nowa era golenia

 67. mikael pisze:

  Genialny Philips
  oglądanie umili,
  nowa technologia wchodzi w życie
  LED TV będzie na szczycie.
  Jest to oczywiście przegenialny nowy telewizor Philips LED model 46PFL9705H, choć może to być również model 40PFL8664

 68. Emilcia pisze:

  Ostra maszynka do golenia dla prawdziwych, owłosionych drapieżników :D

 69. Annaciochon pisze:

  Do Ciebie apeluję Philipsie drogi
  podaruj mi tę maszynkę, bo chcę ogolić nogi.
  Nawet jeśli jest ona dla mężczyzn przeznaczona
  gdy ją wezmę w swe dłonie będę zachwycona.
  Podaruję swemu mężczyźnie kochanemu
  niestety wiecznie nieogolonemu.
  Niech skończy się wreszcie ta kłująca draka
  niech jego buzia będzie gładka jak pupa niemowlaka.
  Z Philipsem golenie to nie jest przykry obowiązek
  to przyjemność, która zagwarantuje mi całuśny związek;)

 70. kambegrej pisze:

  wyjątkowy, bo damsko-męski golarko-depilator, który sam się czyści, ładuje, konserwuje i bezboleśnie depiluje:)

 71. Michchio pisze:

  A moim zdanie to nie jest golarka elektryczna ale maszynka do golenia nowej generacji, pewnie taka która posiada ze 6 albo 7 ostrzy.

 72. matas pisze:

  Aby empirycznie udowodnić moją tezę na temat tego filmu postanowiłem poddać eksperymentowi dwie żywe formy istnienia. Pierwszym obiektem który udowadnia nie tylko wyjątkowe właściwości do jakich został stworzony ten przedmiot ale i efekty uboczne które mogą także cieszyć np: przyrost tkani mięśniowej. Oto wyniki przeprowadzonych badań:
  Osobnik przed użyciem: http://www.widelec.org/stuff/wlochacz/wlochacz_04.jpg
  Osobnik po użyciu: http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/342279/walker_medium_medium.jpg

  A to najbardziej ekscytujące działanie produktu poddanego testom. Będąc na imprezie dostrzegłem kobietę która idealnie nadawała się do eksperymentu. Niedoskonałości które dostrzegłem, według mojej opinii znajdowały się na tylko twarzy co pozwalało mi wierzyć że reszta sylwetki nadaje się do eksploatacji bez obróbek. Lecz to co ujrzałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania:
  http://wd8.photoblog.pl/lvp4/201009/4D/74682417.jpg
  Na szczęście miałem poczucie że znajduje się w niej jakieś ukryte piękno. Patrzcie jak się to skończyło:
  http://wd6.photoblog.pl/lvp3/201009/99/74682825.jpg

  Produkt: maszynka do golenia
  Wnioski: Najlepszy sprzęt do zmiany wizerunku.

 73. bmacieja pisze:

  To jest Philips GoGear Connect czyli pierwszy odtwarzacz MP4 działający na pełnym systemie operacyjnym Androidowym, który dla mej osoby będzie wynalazkiem przełomowym, bo taka wygrana sprawi, że wreszcie “matka” swoich dzieci też się zabawi i to sprzętem nowoczesnym, jakiego moje dzieci nie mają i niech mi wreszcie pozazdroszczą, że czegoś, co ja będę miała – oni nie posiadają! A ja sobie muzykę zapodam, jaką w sercu czuję i w googlach mobile pobuszuję, zdjęcia poprzeglądam, by wakacjyjne powspominać chwile i normalnie swoje życie tym sprzętem umilę!!!

 74. Gogler pisze:

  Jest to pewnie super uber mega maszynka do golenia… xD

 75. Ajakubowska222 pisze:

  Coś dla mojego synka – nowa extra maszynka!

 76. LovePhilips pisze:

  Golarka Philips Arcitec
  Całość została opracowana tak, aby dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca, goląc twarz bez tarcia skóry, niezależnie od kierunku wzrostu zarostu.System Flex & Pivot Action w połączeniu z potrójnymi głowicami golącymi zapewnia niezrównaną dokładność. Każda część została opracowana i zaprojektowana w celu zapewnienia idealnego golenia.

  Halo wszyscy newsa dla was mam,
  i dla starych i dla młodych,
  zaraz szybko powiem wam,
  Ja mam dzisiaj urodziny,
  a tu philips konkursik przygotował,
  i mi niespodziankę zgotował.
  Więc zaraz biorę się,
  i po chwili, uśmiech jest,
  bo hasełko już poznane,
  w komentarzyk już wpisane,
  teraz czeka zatwierdzenie,
  i nagrody potwierdzenie.

  A do tego screena mam jak ten produkt
  bardzo nowy jest tak bardzo szczegółowy,
  równo, szybko, jak w zegarku a do tego
  komfort znakomity normalnie jak nie z tej orbity:

  I na koniec relację Ferdek zda , gdyż ponieważ ten screen jego przedstawia:

  Ten produkt jest znakomity KURDE!
  Chyba się wreszcie ogolę :)

  [img]http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/ee2623_images.jpg[/img]

 77. Malina_1956 pisze:

  Wszyscy już wiedzą, że to jest maszynka do golenia. Nikt natomiast nie wie, że to właśnie ja ją wygram, a szkoda, ponieważ nie traciliby tutaj czasu. Nikt nie wie również, że zwycięzca nie będzie jej używał. Otóż nagroda zostanie prezentem dla mojego ojca, który niestety wygląda jak “dziad borowy”. Jednak jak widać w filmie, “tajemniczy produkt” potrafi zmienić image mężczyzny, dlatego też, mam nadzieję, iż w przyszłości to właśnie mój ojciec będzie rozchwytywanym modelem do serii reklam maszynek PHILIPS.

 78. Rafal pisze:

  Oczywiście jest to ładna niebiesko-zielona golarka po której moja kobieta w końcu przestałaby narzekać na obecną opisując ją najczęściej zwrotem “Kochanie, znowu kłujesz?” oraz drugim które także często pada: “wymieniłbyś w końcu golarkę, bo obecna przestała pasować do wyglądu łazienki” ; ) Jestem pewien iż ta golarka rozwiązałaby z pewnością także więcej sporów rodzinnych, wystarczy jej tylko dać szansę..

 79. Paczek_z_lukrem pisze:

  Jako pierwszy do głowy przyszedł mi odkurzacz, ale ten pół nagi czy w pełni nagi (skąpicie nam widoku :P) facet, powoduje zamęt w mej głowie i popadłam w zwątpienie. Chociaż żyjemy w tak pokręconych czasach i buty reklamują pośladki, restauracje samochody to i nadzy mężczyźni mogą reklamować odkurzacze :D
  Jednak zostawię moja fantazje na boku (żeby nikogo nie zgorszyć ;))i przystane na golarce :D

 80. JohnDoe pisze:

  Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że Philips jest współtwórcą nowego Star Treka, te wszystkie linie przypominały mi Enterprise, no cóż przy dokładnym przestudiowaniu krzywizn, cięć, trajektorii liń, kreski zauważyłem że nie pomyliłem się o zbyt wiele. Natomiast z tą różnicą że to producenci Star Treka pomogli zaprojektować nową maszynkę do golenia, którą jak znam życie będzie promował Patrick Stewart (znany jako Kapitan Jean-Luc Picard) golący sobie głowę przy akompaniamencie klingonskich piosenek w wykonaniu Geordi La Forge.

 81. JohnDoe pisze:

  Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że Philips jest współtwórcą nowego Star Treka, te wszystkie linie przypominały mi Enterprise, no cóż przy dokładnym przestudiowaniu krzywizn, cięć, trajektorii liń, kreski zauważyłem że nie pomyliłem się o zbyt wiele. Natomiast z tą różnicą że to producenci Star Treka pomogli zaprojektować nową maszynkę do golenia, którą jak znam życie będzie promował Patrick Stewart (znany jako Kapitan Jean-Luc Picard) golący sobie głowę przy akompaniamencie klingonskich piosenek w wykonaniu Geordi La Forge.

 82. czarny_tulipan pisze:

  Zdecydowanie maszynka do golenia dla mężczyzn. Czyżby miała wyprofilowaną podstawkę z ostrzami, dopasowującą się do różnych części ciała, niekoniecznie do twarzy? :)

 83. Marzenaz25 pisze:

  Najpierw myślałam że to krajalnica, ale ten facio na końcu to ni przypioł ni przyłatał. Wiec w sumie to stawiam na nową golarkę dla mężczyzn. Przydałaby się mojemu bo taki skubany zarośnięty chodzi, że wstyd…

 84. Wojciech Fornal pisze:

  Ponieważ już po północy
  a wilki wyją w oddali
  tylko odważnych proszę
  by wpis mój dalej czytali ;)

  Oto moja odpowiedź na konkurs. UWAGA! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
  “PONUREJ CHATY LOKATOR BRODATY” do przeczytania i obejrzenia na
  http://www.wojciechfornal.com

  Wspomniałem o konkursie również:
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000782859294
  http://wojciechfornal.blip.pl/
  http://flaker.pl/wojciechfornal
  mam status na GG, Skype i Gtalk

  Pozdrawiam

 85. Beta369 pisze:

  To oczywiście super nowoczesna, luxusowa golarka, która odmieni codziennośc każdego mężczyzny i kobiety. Dzięki niej nie będziesz tracic czasu na poranne układanie futerka na klacie, splatanie misternych warkoczyków w okolicach pach, upychanie w nozdrzach i uszach włochatego buszu i wreszcie przestaniesz wydawac kasę na te wszystkie szampony, odżywki oraz wizyty w różnego rodzaju salonach próżności;-)

 86. Marta Rudnicka pisze:

  to jest z pewnością supermęska, buzująca testosteronem i najsuperdokładniejsza i megaekstraszybka golarka :)

 87. Evragiggs pisze:

  Maszynka elektryczna do golenia.Wygląda jak rekwizyt z “Bękartów wojny”,którym zgubił Hans Landa.Skoro to nowość to podejrzewam,że mógł być natchnieniem dla projektantów Philipsa.

 88. kosmonia pisze:

  Nie było zaskoczenia to maszynka do golenia, zrobimy wszystkich w konia, nagrodę otrzyma kosmonia!

 89. Rafal Swider pisze:

  A więc jednak, ludzie mi mówią że jest to maszynka do golenia

 90. Michał Jagoda pisze:

  Broda przestraszona , wąsy też się boją, to nie miotacz ognia, a golarka Philips nowa.

 91. anuska22 pisze:

  Wszystkie odpowiedzi są ciekawe, ale filmik tak zakręcony że trudno rozszyfrować. Ja myślę że to maszynka, która jest tak inteligentna że sama dokładnie goli facetów (oby tylko brody nie kieszenie), ale bardzo podoba mi się wypowiedź Zofwys1 jest inna jak wszystkie i bardzo prawdopodobna i myślę że ona powinna zdobyć nagrodę bo wszyscy lącznie ze mną się powtarzają.

 92. Zofwys1 pisze:

  Myślę że może być to jeszcze super depilator, depilacja trwalsza jak golenie i do tego jak może być wszędzie gładko i miło w dotyku

 93. Anonim pisze:

  A może to coś do golenia włosów brwi oraz tych w nosie oraz uszach. W końcu, wbrew pozorom, facet ma włosy nie tylko na głowie i klacie, w wąsie, czy brodzie ;)

 94. pontonix pisze:

  Wydaje mi się że jest to golarka dla mężczyzn z obrotową “główką” Pozdrawiam organizatorów oraz innych uczestników

 95. alekalek pisze:

  Oczywiscie wygralbym ten konkurs, ale nigdy sie nie gole. Dlatego z przyjemnoscia odstepuje swoje pierwsze miejsce Wojtkowi Fornalowi

 96. alekalek pisze:

  Zapomnialem jeszcze o uzasadnieniu:

  Wojtkowi Fornalowi, dzieki smialym zabiegom literackim i plastycznym, udalo sie stworzyc niezwykle sugestywna opowiesc dla doroslych. Na tyle lekka, aby unknac banalu, patosu i na tyle mroczna by nawet wspolczesny oswojony z nastrojem grozy odbiorca horrorow, odczul niepokojace mrowienie.
  Przyznanie pieciu gwiazdek, w tym wypadku to obowiazek recenzeta. Zapoznanie sie z tym dzielem, to obowiazek kazdego odbiorcy sztuki, poszukujacego nowych, orginalnych form

 97. Ponton pisze:

  jak dla mnie to będzie rower z turbo nitro z*******i alusami poprostu bedzie zam jezdzil nawed bez kolaża a dodatkowo wyposażony w oczko na łańcuszek żeby można było go sobie na szyji zawiesić

 98. Lucky Simek pisze:

  Wojciech Fornal musi wygrać tą golarkę, może w końcu by się ogolił :)

 99. Monika pisze:

  Nowocześniutka, leciutka, o pięknym kształcie i atrakcyjnym wyglądzie maszynka dla zadbanego mężczyzny lubiącego elegancję i mającego kobietę która nie przepada za zarościkiem ;)

 100. mr.D pisze:

  Wygląda na golarkę z opcją strzyżenia włosów i moze nawet kebaba. Ale konkurs fajny, w koncu cos innego niz ‘rozeslij linka setce znajomych’ albo ‘zrob z siebie idiote i wrzuc na jutuba’. Podoba mi sie, szacun.

  No dobra, kilka osób sie dowiedziało – http://blip.pl/s/155849131

 101. Nuska pisze:

  Sprzęcik super do wygrania, goli zarost do kolana.
  Pieści twarz twą delikatnie, i z pewnością Cię nie zatnie.
  I zapewniam prosze Pana – żona już nie bedzie zadrapana.
  Rzecz dla Pana idealna, cicha, szybka i dokładna.
  Rewelacja, w swej dziedzinie – w końcu PHILIPS z tego słynie.
  Zrobi z Pana dżentelmena, tak to ona meżczyzn zmienia.
  Będzie Pana przyjaciółką, ruszać będzie główką w kólko.
  Bedzie co dzień Pana golić – wolno, szybko jak Pan woli.
  I na pewno się nie zmęczy – marka PHILIPS za to ręczy.
  Ostra bardzo to maszyna- i się w dłoni świetnie trzyma.

  Zachwalamy, zachwalamy ale czy my ją wygramy?

  Nowa maszynka do golenia PHILIPS – ma to czego nie mają inne.

 102. Nuska pisze:

  Sprzęcik super do wygrania, goli zarost do kolana.
  Pieści twarz twą delikatnie, i z pewnością Cię nie zatnie.
  I zapewniam prosze Pana – żona już nie bedzie zadrapana.
  Rzecz dla Pana idealna, cicha, szybka i dokładna.
  Rewelacja, w swej dziedzinie – w końcu PHILIPS z tego słynie.
  Zrobi z Pana dżentelmena, tak to ona meżczyzn zmienia.
  Będzie Pana przyjaciółką, ruszać będzie główką w kólko.
  Bedzie co dzień Pana golić – wolno, szybko jak Pan woli.
  I na pewno się nie zmęczy – marka PHILIPS za to ręczy.
  Ostra bardzo to maszyna- i się w dłoni świetnie trzyma.

  Zachwalamy, zachwalamy ale czy my ją wygramy?

  Nowa maszynka do golenia PHILIPS – ma to czego nie mają inne.

 103. asq pisze:

  sądząc po zadowoleniu aktora to wygląda na otwieracz do butelek, być może nawet elektryczny.

 104. Krystyna pisze:

  Myślę a nawet jestem pewna, że filmik przedstawiał nowoczesną maszynkę do golenia w nowej technologii.Świadczy o tym mężczyzna, który na końcu pojawiał się w reklamie. Ciekawe na czym polega ta technologia ? Już się domyślam, ta maszynka będzie działała podobnie jak odkurzacz. Ta rura, którą w migawce pokazano to rura od maszynki, do której jest podłączona. Wszystkie włoski wysysane są do środka maszynki do specjalnej torby, na zasadzie działania odkurzacza. Po takim zabiegu zdejmuje się torbę i wyrzuca.Maszynka jednocześnie będzie spełniała rolę masażera twarzy, nawilżania i łagodzenia balsamem. Po co zabierać w podróż wodę po goleniu, balsam czy szczoteczkę do oczyszczenia maszynki. Wystarczy zabrać tylko maszynkę.Dziękuję w imieniu mojego męża wszystkim technologom Philipsa za ten innowacyjny pomysł.Jesteście super!

 105. Oryginalny80 pisze:

  to jest samogoląca maszynka do golenia dla takiego jak ja lenia:-)

 106. iTomek pisze:

  Dziękujemy wszystkim za udział :) Konkurs PRZERÓSŁ nasze oczekiwania. Zgłoszenia zamknęliśmy z liczbą 175 wpisów pod tematem konkursu.

  Jutro ogłoszenie wyników i prezentacja spotu :)