WordCamp 2010 Polska – Łódź

WordCampy to konferencje organizowane na całym świecie przez użytkowników WordPressa. Event, który w dniach 11-12 grudnia odbędzie się w Łodzi, jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.

WordCamp 2010 Polska to przede wszystkim możliwość posłuchania prelegentów z branży. Specjaliści podpowiedzą nam, co możemy zmienić na swoim blogu, jak uatrakcyjnić serwis. Dowiemy się także, jakie tajne techniki mogą zostać przez nas wykorzystane do rozbudowy strony.

WordCamp to cykl zajęć i wykładów, dotyczących projektowania i rozbudowy serwisów, opierających się na systemie WordPress, ale nie samymi wykładami człowiek żyje. WordCamp to także możliwość poznania wielu fascynujących ludzi, porozmawiania z nimi i poszerzenia sieci kontaktów w całej Polsce.

Konferencja odbędzie się 11–12 grudnia 2010 r. w gmachu Instytutu Elektroniki Politechniki Łódzkiej, który mieści się przy ulicy Wólczańskiej 211/215 (budynek B9).

Więcej informacji znajdziecie na stronie WordCamp Polska. Wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy.

[wazne color=”orange” title=”Aktualizacja”]

Jeden z BLIPowiczów podesłał nam link do strony internetowej hotelu, w którym można wynająć pokój. W czasie WordCampu w tym hotelu mieszkać będzie kilkanaście osób z BLIPa. Adres strony.

[/wazne]