Urodzinowy konkurs IT Tech Blog – Etap II

Zakończyliśmy właśnie I etap konkursu. Dostaliśmy 73 zgłoszenia. :) Teraz rozpoczyna się główna zabawa – głosowanie! Konkurs spotkał się z takim zainteresowaniem, że serwer nam ledwo wyrabia, ale dhosting daje radę, jak widać. :) Głosowanie i walka o podium trwają od wczoraj, topowe zgłoszenia zebrały już powyżej 100 głosów, ale wszystko może się jeszcze zmienić, gdyż do wyłonienia zwycięzców pozostało jeszcze 6 dni, a przypominamy, że to właśnie Wy – czytelnicy bloga, sami decydujecie o przyznaniu nagród.

Etap II konkursu

Drugi etap to głosowanie. W aplikacji konkursowej pojawiła się nowa zakładka o nazwie “Ranking”. To właśnie tam możecie oddać na kogoś swój głos, a głosujecie na odpowiedzi nadesłane w pierwszym etapie. Wygrywają 3 osoby z największą ilością głosów, czyli 1, 2 i 3 miejsce z rankingu. O tym, jakie tym osobom przypadną nagrody, przeczytacie w dalszej części wpisu. Drugi etap trwa od 28.12.2010 – 20:00 do 04.01.2011 – 20:00.

Wyniki konkursu zostaną podane najpóźniej 05.01.2011 o godzinie 15:00. O tym, kto został zwycięzcą, poinformujemy na tablicy naszej strony na Facebooku – IT Tech oraz, dodatkowo na blogu i mailem.

Co ważne, możecie głosować na kilka propozycji, co zwiększa szanse tych z Was, biorących udział w konkursie, którzy nie mają tysięcy znajomych na Facebooku. Głosuje na Was cała społeczność IT Tech Blog na Facebooku, która liczy obecnie blisko 2 000 osób. :)

Zgłoszone odpowiedzi

Dostaliśmy aż 73 zgłoszenia. Możecie się z nimi zapoznać i zagłosować na stronie konkursu. Głos możecie oddać na kilka, Waszym zdaniem ciekawych, wizji bezprzewodowego Internetu .

Nagrody konkursowe

Pierwsze Miejsce

Router Linksys E3000

Router przeznaczony do strumieniowej transmisji filmów i innych danych, podłączania komputerów, konsol do gier oraz telewizorów HD. Wykorzystuje technologię jednoczesnej pracy na dwóch pasmach (2.4 GHz i 5 GHz), gdzie częstotliwość 5 GHz używana jest do przesyłu danych multimedialnych wrażliwych na opóźnienia, np. filmów, muzyki, gier online. Router przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników sieci. Więcej o Linksys E3000 na stronie producenta.

Drugie Miejsce

Router Linksys E2000

Linksys E2000 oferuje możliwość wyboru jednego z dwóch pasm w standardzie N (2.4 GHz lub 5 GHz) w celu wyeliminowania ewentualnych interferencji. Zapewnia płynne współdziałanie komputerów, konsol do gier oraz telewizorów HD obsługujących internet. Router dla fanów multimediów i zaawansowanych użytkowników sieci. Więcej o Linksys E2000 na stronie producenta.

Trzecie Miejsce

Router Linksys E1000

Linksys E1000 to podstawowy model serii E. Idealny dla osób, które potrzebują niezawodnego, niezbyt drogiego routera do stworzenia i obsługi sieci bezprzewodowej. Więcej o Linksys E1000 na stronie producenta.

Partnerzy

Linksys Polska

Firma Cisco podnosi standard życia, dając możliwość integracji wszystkich aspektów życia z możliwościami sieci, aby stało się ono bardziej osobiste, bliższe społeczności i bogatsze wizualnie. Firma Cisco Consumer Business Group (CBG), oficjalnie znana jako Linksys, oddział firmy Cisco, to centrum specjalistycznej wiedzy dla klientów i organizacja działająca według modelu rynku docelowego, który skupia uwagę na rejestrowaniu przemian na rynku klientów indywidualnych celem rozwoju firmy.

KurJerzy

Serwis KurJerzy.pl dostępny jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Działa jako pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi UPS i DHL. Klient zamawia usługi tych firm w sposób łatwy, bez konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. Ceny są tak atrakcyjne, ponieważ dzięki dużej ilości obsługiwanych przesyłek osiągnięto znaczne zniżki u firm kurierskich, które następnie zostały przerzucone na Klienta serwisu niezależnie od jego wielkości.