Jakdojade.pl – sposób dojazdu do wybranych lokalizacji w Trójmieście

Użytkownik ma oczywiście możliwość zaznaczenia ręcznie lokalizacji. Co ciekawe, jeśli nie ma możliwości dotarcia bezpośrednio do danego miejsca, wyświetli się tabelka z opisem przesiadek.

Dzisiaj na BLIP-ie pojawiła się informacja o udostępnieniu do testów nowej usługi portalu trojmiasto.pl. Jestem ciekaw jak wielu użytkowników z niej skorzysta. Większość mieszkańców Trójmiasta dobrze wie jak dojechać w wybrane miejsca, jednak z doświadczenia wiem, że może zajść potrzeba dotarcia w całkowicie nieznane nam okolice.

Jakdojade.pl to prosta i skuteczna strona, pozwalająca na sprawdzenie trasy i sposobu dojazdu do wybranych przez nas lokalizacji. Wystarczy wpisać ulicę bądź charakterystyczne miejsce (np. Galeria Przymorze, Galeria Bałtycka, Baltic Arena) a następnie wprowadzić cel naszej podróży. System powie nam, jakim środkiem komunikacji miejskiej dotrzemy do podanej przez nas lokalizacji. Poinformowani zostaniemy także o numerze autobusu lub tramwaju, godzinie odjazdu z przystanku (najbliższego) oraz przewidywanym czasie podróży.

Przesiadki wraz z opisami są doskonale widoczne