Wyniki konkursu: karta internetowa bez plastiku – BZ WBK

Witajcie skoro żeście przyszli! Niniejszym mam tę niewątpliwą przyjemność zaprezentować wyniki naszego super szybkiego konkursidła. ;- )

Gdyby udało się Wam zapomnieć (przez te całe 2 dni), czego dotyczył, to nie przejmujcie się. I tak Wam bezwzględnie przypomnę.

Otóż przy okazji recenzji karty internetowej bez plastiku, BZ WBK dał nam w ramach konkursu 3 takie karty do rozdania, każda zasilona kwotą 100 zł. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi (w komentarzu pod wpisem) na pytanie: na co wydalibyście te 100 zł.

Odpowiedzi było całkiem sporo i były to odpowiedzi różnego typu. Jak się przekonacie, uhonorowaliśmy osoby z poczuciem humoru, które naszym zdaniem (NASZYM, subiektywnym, pozbawionym smaku i wyczucia zdaniem) zasłużyły sobie na wyróżnienie. Zdecydowaliśmy, że będą to:

1. Student, który widać głoduje, postanowiliśmy go podratować jedną taką kartą. Może się teraz biedaczyna naje czymś porządnie, nie tylko jajecznicą po studencku i kromką chleba posmarowaną nożem. ;)

Oto jego odpowiedź:

“Ja bym w końcu coś zjadł”

2. Malva, która z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że za 100 zł, to ona by sobie nic nie kupiła! Kobieta z krwi i kości! ;) Podejrzewam nawet, że gdyby mężczyzna zabrał ją na zakupy (podstawowy błąd, kobiet nie zabiera się ŚWIADOMIE na zakupy) i byłaby przecena 50%, to powiedziałaby mu, że to jest akurat jego 50% do zapłaty (as seen on TV). ;-)

Odpowiedź Malvy:

“za 100 zł??..to ja bym sobie niczego nie kupiła hahah”

3. Shpyo, który jest trochę jak Fred Flintstone kupujący swojej żonie w prezencie kulę do kręgli. Innymi słowy, chce pewnie zaopatrzyć ją w coś, na czym raczej sam skorzysta. W redakcji cicho liczymy na to, że jak już  żona nauczy się tańczyć (w tym welurze), to zrobi mężowi mały pokaz, a on go nagra i opublikuje na YT! ;)

Shpyo napisał:

“Za 100zł kupię swojej Żonce dresik welurowy oraz obuwie, aby mogła ćwiczyć taniec – Zumba :)”

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Dziękujemy za uwagę, wspólną zabawę, ciekawe odpowiedzi i jak zwykle: stay tuned, bo to oczywiście nie ostatni konkurs, który organizujemy.

Więcej:bzwbkkonkurs