Konkurs IT Tech Blog i LG – do wygrania słuchawka BT (LG HBM-585) – ostatnia szansa!

Przypominamy o trwającym od kilku dni konkursie na łamach naszego bloga. Współorganizatorem i fundatorem nagrody (słuchawka BT + ładowarka samochodowa – LG HGM-585) jest firma LG (poniżej zdjęcie nagrody). Do zakończenia konkursu pozostało kilkanaście godzin, także jeżeli jeszcze nie spróbowaliście swoich sił, to nie zostało już wiele czasu. Serdecznie zapraszamy.

Słuchawka Bluetooth + ładowarka samochodowa - LG HBM 585

Kilka słów o konkursie

Konkurs odbywa się na naszym profilu (fanpage), na Facebooku za pośrednictwem aplikacji przygotowanej na bazie narzędzi naszego partnera – megafoni.pl (więcej o nich pisaliśmy tutaj). Aby wziąć udział, należy posiadać aktywne konto w Facebooku i “lubić” nasz profil. Klikamy w odnośnik “Konkurs” w zakładkach lub w bezpośredni odnośnik do aplikacji – tutaj! Następnie klikamy w zdjęcie i w taki sposób wchodzimy do aplikacji. Tam przechodzimy kolejne kroki, a nie są skomplikowane, wystarczy udzielić odpowiedzi na dwa pytania:

  1. Na czym polega technologia 3D w telefonie i dlaczego można ją zobaczyć bez okularów?
  2. Moment z twojego życia, który chciał(a)byś mieć uwiecznione w telefonie 3D.

Najciekawsza odpowiedź wygrywa, wyniki konkursu opublikujemy już 31 Sierpnia 2011 o godzinie 13:00.

Nie zostało wiele czasu – zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30 Sierpnia 2011 do godziny 12:59. Spieszcie się, szanse na wygraną są naprawdę duże!

Informacje

Konkurs zorganizowany z okazji testów telefonu LG Swift 3D, który mieliśmy okazję niedawno testować: Mini Recenzja i Test LG-P920 Swift 3D.

Link do naszego profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/ITTechBlogPL

Bezpośredni link do aplikacji konkursowej (wystarczy kliknąć w zdjęcie): Aplikacja konkursowa.

Serdecznie zapraszamy do udziału!