Steve Jobs nie żyje

Z żalem informuję, że dzisiaj w nocy zmarł Steve Jobs, założyciel i były CEO Apple. Odszedł człowiek, który w 1984 roku zrewolucjonizował komputer osobisty. Odszedł człowiek, który w 2001 roku zrewolucjonizował sposób, w jaki słuchamy muzyki. Odszedł człowiek, który w 2007 roku zrewolucjonizował telefon. Odszedł człowiek, który w 2010 roku zrewolucjonizował jeszcze raz komputer osobisty. Swoje kondolencje złożyli już m. in. Bill Gates wraz z żoną Melindą oraz prezydent USA Barrack Obama. Przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony, Jobs był człowiekiem pełnym pasji, energii, był źródłem innowacji, które poprawiły nasze życie.

Podczas wtorkowej prezentacji miejsce Steve’a było puste, leżała na nim karteczka z napisem „Zarezerwane”. Jobs odszedł dwa dni po tym, gdy jego współpracownicy pokazali, że zdołają zastąpić go podczas jakże ważnych dla firmy keynote’ów.

Pod mailem [email protected] została uruchomiona specjalna skrzynka dla osób, które chciałyby podzielić się swoimi wspomnieniami o byłym CEO Apple, czy złożyć kondolencje.