Takie zdjęcia robi nowy iPad!

Nowy iPad pojawi się w Polsce 23 marca. Na pewno wielu na niego czeka. ;-) Wszyscy, bez wątpienia są ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsze dzieło Apple’a. Już teraz możecie zobaczyć, jakie zdjęcia robi iPad, umownie nazwany, jako 3. Jeden z zagranicznych portali już dopadł w swoje ręce bohatera ostatnich dni.

W iPadzie zastosowano aparat o rozdzielczości 5-megapikseli. Mimo, że robienie zdjęć tabletem to nie najważniejsza funkcja w tego typu urządzeniu, to warto zerknąć. Niestety, na jakąkolwiek rodzimą recenzję przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tym bardziej zapraszam do obejrzenia zdjęć, jakie robi nowy iPad.

Na poniższych fotkach widać, że w dobrych warunkach zdjęcia są co najmniej dobre. Zostały one zmniejszone, tak więc i ich jakość miała prawo ulec zmianie. Widać też (na pierwszym zdjęciu – jakieś butelki), że z pogarszaniem się warunków, zdjęcia znacznie tracą na wartości. Pojawiają się spore szumy. Drogą dedukcji – w ciemnych pomieszczeniach będzie słabo. Cóż, nie ma się jednak co przejmować. Czy tablet to urządzenie do robienia zdjęć? Nie, od tego jest smartfon, jeśli porównać mobilne sprzęty pomijam profesjonalne aparaty.


[ź] The Verge – zdjęcia