Opinie.WHT.pl: opinia o firmie hostingowej ma znaczenie

Opinie to kolejny, po rankingu TOP100, moduł przygotowany przez portal WebHostingTalk.pl we współpracy z dhosting.pl, kei.pl, s-net.info oraz networkcommunication.pl. Moduł zbierze opinie o jakości usług hostingowych w Polsce i ułatwi klientowi ich wybór.

Celem nowego modułu jest stworzenie bazy opinii i rekomendacji, na podstawie których klienci mogą dokonać wyboru firmy najlepiej spełniającej ich aktualne potrzeby. Moduł opinii stanowi również uzupełnienie rankingu TOP100 największych i najszybciej rozwijających się firm hostingowych w Polsce. Razem tworzą bazę pozwalającą potencjalnemu klientowi zorientować się na rynku hostingowym i wybrać firmę, z którą rozpocznie współpracę.

Zależy nam na tym, aby w ręce użytkowników oddać narzędzie, które pozwoli im w łatwy i bezstresowy sposób odnaleźć się w mnogości dostępnych firm i usług na rynku hostingowym w Polsce. Chcemy również ułatwić im ten wybór. Właśnie w tym celu powstał moduł opinii i przejrzysty ranking ocen – mówią twórcy modułu.

Formularz dodawania nowej opinii

Klient może również ocenić firmę, z usług której aktualnie korzysta. W tym celu wypełnia formularz zgłoszeniowy. Wybiera firmę, usługę i datę rozpoczęcia jej świadczenia. Następnie wystawia ocenę w skali od 1 do 5 uwzględniając dostępne kryteria: niezawodność, wsparcie użytkownika, możliwości techniczne, stosunek jakości do ceny. Wystawia opinię i decyduje, czy usługi firmy polecić innym klientom.

ranking opinii/ocen - wybór kategorii

Moduł opinii ma również swój ranking ocen ranking.wht.pl, który pozwoli w łatwy sposób śledzić na bieżąco jakość usług świadczonych przez firmy hostingowe.

Moduł oficjalnie ruszył 19 marca.

Adres modułu: http://opinie.wht.pl