InfoShare 2012 – to już w kwietniu. Konkurs!

Jako patroni medialni najbardziej interesującej na północy (a może i w Polsce) konferencji związanej z nowymi mediami i nowymi technologiami, mamy zaszczyt zaprosić Was na to sławetne wydarzenie. Konferencja InfoShare 2012 odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w Gdańsku, na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej. Czy warto przyjechać nawet z odległego zakątka Polski? Nasze relacje (ubiegłoroczne: dzień 1; dzień 2) z dwóch poprzednich lat pokazują, że warto!

W InfoShare (fanpage) najfajniejsze jest to, że konferencja ściąga nad morze wiele znanych osobistości polskiego świata IT. Jeżeli chcecie podyskutować z Pawłem Tkaczykiem, Natalią Hatalską, Kamilem Brzezińskim, Maćkiem Budzichem czy Piotrem Koniecznym (mamy zboczenie w kierunku blogosfery :)), to jest to jedna z lepszych okazji. Prócz doskonałych merytorycznie prelekcji, przez dwa dni możecie angażować się w rozmowy kuluarowe i nawiązywać fascynujące znajomości.

No to teraz hop – rejestruj się i widzimy się w Gdańsku :)

Ale stop! Jeszcze nie wychodź!

Wraz z organizatorami InfoShare 2012 organizujemy dla Was konkurs. Zaznaczamy od razu, że nagrody będą do odebrania w trakcie konferencji, z rąk naszych (tak więc będzie okazja, by się poznać – kolejna :)). Mamy do Was dwa pytania, odpowiedzi na nie należy przesyłać na adres [email protected]. Przyjmowanie maili kończymy 23 marca o godzinie 9:00. Zwycięzca otrzyma:

  1. Opłacone 3 noclegi w Gdańsku w dniach 18-21 kwietnia,
  2. Gwarantowane miejsce na wybranym warsztacie,
  3. Udział w Tour de Gdańsk (sobotnia wycieczka po ciekawych, mało znanych i niestandardowych zakątkach miasta, przygotowana specjalnie dla zwycięzców tego konkursu),
  4. Program IVONA Reader z polskim lektorem.

Pytania:

  1. Wymień przynajmniej 3 ulice w Gdańsku, gdzie można znaleźć „rzygacze”,
  2. Jak zaaranżowałbyś wieczór dla prelegentów i blogerów technologicznych obecnych na InfoShare, na jeden dzień przed InfoShare?

Zwycięzcę wyłonimy w terminie do 3 dni od momentu zakończenia przyjmowania zgłoszeń konkursowych. Zostanie on powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną (jeśli poda telefon kontaktowy :)).