Nie będzie Samsunga Galaxy S III?

Wiele osób czeka na Samsumga Galaxy S III – wypicowanego, dopracowanego, nietrzeszczącego kontynuatora najlepiej sprzedającej się serii Samsunga – Galaxy S. I o ile nie dziwi mnie to, bo jest to najbardziej wyczekiwany telefon roku, o tyle wydaje mi się, że 3 maja, podczas konferencji Samsung Unpacked wiele osób może się zawieść. Dlaczego?

Zaproszenie na konferencję brzmi następująco: “come and meet the next Galaxy” – co w rewelacyjnym, wykonanym przeze mnie tłumaczeniu oznacza: “przyjdź i poznaj następnego Galaxy”. Przyjrzyjmy się więc, jakie Galaxy są już na rynku:

  • Galaxy S,
  • Galaxy Note,
  • Galaxy Nexus,
  • Galaxy Beam,
  • Galaxy Tab,
  • i kilka innych, mniej ważnych w kontekście tego artykułu.
Zaproszenie na konferencję Samsung Unpacked

Rozumiecie już, do czego zmierzam? Nikt nie powiedział, że nowy Galaxy będzie nowym Galaxy S-em – równie dobrze może to być Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab 11, czy nawet – co też jest prawdopodobne – kompletnie nowa seria.
Galaxy jest tylko i wyłącznie linią urządzeń Samsunga, które pracują pod kontrolą Androida.

Nie zrozumcie mnie źle – również ze zniecierpliwieniem czekam na następce Galaxy S II, nawet mimo tego, że swojego Nexusa na niego raczej nie zamienię. Chcę tylko zauważyć, że serwisy na całym świecie ogłosili, że 3 maja ukaże się Galaxy S III, nie mając na to żadnych dowodów. Ba, nie wiadomo nawet czy będzie to telefon, czy tablet!
Nie zmienia to jednak faktu, że nowe urządzenie z linii Galaxy może być naprawdę gorącą premierą.