Live stream z InfoShare 2012 – czytajcie i oglądajcie

Już dziś o godzinie 9:00 w nowym budynku Gdańskiego ETI rozpocznie się – moim zdaniem – najlepsza konferencja IT w Polsce. Prelegenci zostali dobrani bardzo dobrze, program nie zapowiada nudy i dłużyzn, ten z Was, kto zapisał się i będzie obecny, na pewno nie pożałuje, że przyjechał do Gdańska. My zaś jako patroni medialni postanowiliśmy zrobić dla Was coś ekstra. Poprowadzimy live stream z InfoShare na naszej platformie – Live Ittechblog. Poprzednie dwa streamy możecie już tam prześledzić. Jutrzejszy zaś poprowadzi moja redakcyjna koleżanka, Sylwia Kogut. Pomogę jej w miarę możliwości. :)

Stream będzie “podpięty” do twitterowego tagu #infoshare, więc w widgecie po prawej będziecie mogli przeglądać dyskusję dotyczącą eventu, jednocześnie śledząc nasze wpisy. Jesteśmy przekonani, że będzie ciekawie, także dzięki zdjęciom z kuluarów i – jeżeli prelegenci będą chętni – krótkim wywiadom lub szybkim pytaniom do nich.

Śledźcie nas jutro i w piątek od godziny 9:00 do godziny 17:00. Na naszym fanpage na Facebooku, stronie na Google Plus oraz Twitterze także nie zabraknie świeżych materiałów. Obserwujcie także “ubarwienie” moje i Sylwii Kogut. Drugiego dnia przyjrzyjcie się dobrze naszym koszulkom. :)