Zegarki watch2pay – ładnie i funkcjonalnie

Dzisiaj dotarł do mnie zegarek watch2pay. To pierwszy zegarek na świecie używany do dokonywania zbliżeniowych płatności MasterCard®. W zegarku umieszczona jest „minikarta”, która jest kartą przedpłaconą MasterCard® PayPass™. Połączenie zegarka i karty przedpłaconej MasterCard® PayPass™ umożliwia płacenie zegarkiem we wszystkich punktach akceptujących transakcje MasterCard® PayPass™. Wystarczy zbliżyć zegarek do czytnika i już można ruszać w dalszą drogę.

Fajnie, bo możemy płacić zarówno zbliżeniowo, jak i tradycyjnie za pomocą dołączonej drugiej karty “klasycznej”.

Co by tu dużo mówić, zegarek wygląda  REWELACYJNIE. Minimalizm i nowoczesna forma. Trafiły do mnie akurat klasyczne wersje czyli full black, ale, jeżeli chcecie, możecie skusić się na zegarek w fikuśnych wersjach kolorystycznych.

Korzystam z PayPass od dłuższego czasu  – zazwyczaj, robiąc zakupy w Żabce czy Empiku. Raz, dwa i po transakcji, bez zbędnych formalności i udziwnień z pinami czy podpisami.

A co dla czytelników?

Mamy dla Was taki sam jeden zegarek w wersji black do wygrania :) Ba, MC dodatkowo doładował go na 100PLN, abyście mogli od razu przetestować działanie zegarka po wyjęciu z pudełka. I to nie wszystko, zegarek ma nawet aktualną godzinę i datę ;)

Zasady

1. Wpiszcie w komentarzu za co zapłacilibyście po otrzymaniu zegarka? (Pamiętajcie o limicie 50zł za transakcję bez pinu :)).

2. Macie czas do 11 czerwca :)

P.S. Nagroda w sam raz na strefy kibica Euro 2012, gdzie, pamiętajcie, będzie można płacić jedynie przy pomocy kart zbliżeniowych :)

Czas, start :)