50GB Dropboxa w Galaxy S III jednak nie dla wszystkich

Od paru tygodni testuję intensywnie HTC One X, jego użytkownicy dostają od Dropboxa 23GB za free na dwa lata. Bardzo dobre posunięcie. Podobnie robi i Samsung z najnowszym, flagowym, smartfonem Galaxy S III, gdzie oferuje nawet więcej, bo aż 50GB (nie wiem za to na ile lat). Niestety Ci którzy w USA kupili Galaxy na umowę u operatorów AT&T i Verizon, niestety, się zawiedli, gdyż dla nich nie ma promocji.

Pamiętajmy, iż mówimy tu właśnie o brandowanych modelach, dostępnych w abonamencie u operatorów. Ciekawi jesteśmy, jak to będzie wyglądało na naszym lokalnym rynku. 50GB Dropboxa powiecie, że wcale nie jest takie niezbędne i oczywiście macie rację, jednak jeśli coś może być dostępne w modelach na wolnym rynku to dlaczego i nie u operatorów.

Wbrew pozorom Dropbox + dobry smartfon z foto stanowią idealny duet. Oprócz naszych dokumentów w chmurze mamy auto przesyłanie zdjęć wprost na serwer i wtedy docenimy 50GB, które stosunkowo szybko możemy z czasem zapełnić.

Będziemy monitorować sprawę i mamy nadzieję, iż nasi rodzimi operatorzy nie pokuszą się o ucinanie dodatkowych serwisów w brandowanych modelach.

[ź] engadget