KONKURS: Idealna praca dla matek – Tygrysy E-biznesu #3

Po urodzeniu dziecka nie chciała dłużej pracować w korporacji. Pragnęła spełnić się jako rodzic, jednocześnie próbując sił w biznesie. Postanowiła założyć sklep internetowy.

Katarzynie Sosińskiej udało się połączyć obowiązki rodzicielskie z rozwojem zawodowym. Twierdzi, że rozpoczęcie działalności w sieci to rzecz bardzo prosta, trudniej natomiast utrzymać się na rynku. W trzecim odcinku serii „Tygrysy e-biznesu” opowiada o problemach oraz szansach związanych z jej sklepem internetowym, w którym sprzedaje ekskluzywną odzież dziecięcą – Glamourkids.pl.

Tygrysy E-biznesu to cykl reportaży o polskich firmach działających w sektorze e-commerce, którego finalnym elementem będzie webinar z udziałem praktyków i ekspertów e-biznesu zaplanowany na 20.czerwca w Bankier.TV. Zapisz się już dziś: http://webinar.tygrysy-ebiznesu.pl. Obejrzyj inne materiały cyklu:http://startuptv.pl/show/tygrysy_ebiznesu.

Konkurs dla czytelników naszego bloga

To trzeci filmik z cyklu trzech. Obejrzyjcie każdy i odpowiedzcie na pytanie (pod wpisem w komentarzu):

„Co doradziłbyś bohaterowi cyklu Tygrysy E-biznesu, żeby jego  firma rozwijała się szybciej?”

Zasady
  • Można wybrać dowolny odcinek i doradzić prezentowanemu  w nim e-sklepowi,
  • warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapisanie się na webinar na stronie:  tygrysy-ebiznesu.pl,
  • najciekawsze odpowiedzi wygrywają,
  • macie czas od 24.05.2012 r. do dnia 20.06.2012 r.

Nagrody

  1. miejsce: HP ProLiant MicroServer N40L z 2 procesorami, 1 GB-U Emb, niepodłączanym podczas pracy dyskiem SATA LFF 250 GB i zasilaczem 150 W + roczny abonament na Click Shop.
  2. miejsce: roczny abonament na Click Shop (Click Shop to usługa oferująca szereg funkcji i możliwości, które pozwolą Ci stworzyć i prowadzić profesjonalny sklep internetowy) + koszulka z grafiką Tygrysy E-biznesu.
  3. miejsce: koszulka z grafiką Tygrysy E-biznesu.

Regulamin