Zgarnij tablet na koniec świata od IT Tech Blog i Lenovo :)

21 grudnia zbliża się nieubłagania, więc mamy dla Was wraz z Lenovo zestaw survivalowy … w rozumieniu jak dla prawdziwych geeków ;) Tak więc, mamy dla jednego z Was nowiutki 7 calowy tablet z wbudowanym modemem 3G od Lenovo, IdeaTab A2107.
Zgarnij tablet na koniec świata od IT Tech Blog i Lenovo :)

Co to za tablet? Mały a wariat :) Mamy więc ultra kompaktowe 7 cali w sam raz wygodne na długie potyczki z zombie czy unikanie spadających meteorytów a wbudowany moduł 3G umożliwi nam planowanie tras w każdych warunkach, a do tego super jasny wyświetlacz 350nit pozwoli nam pracować nawet w pełnym słońcu. Gotowi do walki?

Ok to przystępujemy do zabawy, pomyślcie i odpowiedzcie:

 „Do czego Ci się przyda tablet na koniec świata”

Zasady

  • Konkurs rozpoczyna się 19 grudnia 2012 i trwa do 28 grudnia 2012.
  • Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę – IdeaTab A2107.
  • Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie. Forma jest absolutnie dowolna. Zgłoszenia należy zostawiać w komentarzach pod wpisem.
  • Zwycięzca wybrany zostanie przez IT Tech Blog i wyniki ogłoszone w okolicy 30 grudnia (o ile nie będzie końca świata ;)) na blogu.
  • O przyznaniu nagrody blog decyduje, kierując się m.in. kreatywnością, oryginalnością, poczuciem humoru, walorami językowymi i literackimi zgłoszonych prac konkursowych.

Pełen regulamin.