Rozpakuj prezent z IT Tech Blog – Świąteczny konkurs – wyniki

Tadam :D Miło nam ogłosić zwycięzcę naszego konkursu, którym zostaje Upabet, trafił w samo sedno i przy okazji kreatywnie nam zrymował. Gratulujemy i życzymy udanego rozpakowywania prezentu na własną rękę :) Jak widzicie niżej, zobaczcie co było w samej paczce do wygrania.
Rozpakuj prezent z IT Tech Blog – Świąteczny konkurs – wyniki

[nggallery id=96]

Tak to TomTom Via 135 M Europa :) Nawigacja przydatna każdemu podróżnikowi, zwłaszcza na naszych zaśnieżonych drogach ;) A do tego TomTom daje 3-letnią usługę Aktualizacji Map za darmo dla nawigacji Start 20 & Start 25.

Nie udało Wam się wygrać? Nie martwcie się, TomTom daje Wam też szansę na kolejne nagrody. Już ruszył nowy konkurs “TomTom daje Ci więcej”, w którym użytkownicy mogą “rozpakować świat” i wygrać jedną z sześciu niezapomnianych wycieczek samochodowych na stronie www.tomtom.com/wiecej.

Dla czytelników bloga specjalny kod “ItTech_TomTom” który dodaje wirtualną walutę do “pimpowania” samochodu i zwiększenia szansy wygranej :)

Gra jest bardzo prosta i sprawdza umiejętności uczestników pod kątem… rozpakowywania! By wygrać, należy wybrać zapakowaną trasę i jak najszybciej rozpakować. Poza sześcioma głównymi nagrodami, do wygrania są tysiące innych nagród m.in. nawigacje TomTom, zegarki sportowe Nike+ oraz karty podarunkowe.

Globalny konkurs potrwa do 15 stycznia 2013. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Irlandii, Portugalii, Austrii, Szwajcarii, Polski, Republiki Czeskiej, RPA, Turcji, Australii, Nowej Zelandii, USA , Kanady , Meksyku, Argentyny oraz Indii.

Sześć osób, które wygrają główną nagrodę wezmą udział w dwutygodniowej wycieczce dla czterech osób na jednej z wybranych, kultowych tras: Ruta 40 w Argentynie, Garden Route w RPA, Grand Alpine Tour w Europie, Roudabout w Malezji, Coastal Route w Australli oraz Pacific Coast Highway w USA.