ASUS ZENBOOK UX32V ultrabook na miarę + konkurs Intel

Ostatnimi czasy wszystko co ZEN dobrze mi się kojarzy ;) Podobne wrażenia mam korzystając już ładnych parę miesięcy z ASUS ZENBOOK UX32V użyczonego przez Intela w ramach naszej kooperacji w szerzeniu informacji o najnowszych technologiach.
ASUS ZENBOOK UX32V ultrabook na miarę + konkurs Intel

Skupimy się w tej serii głównie na wrażeniach i naszej subiektywnej opinii z korzystania, szczegółowe fotogalerie i tabelki specyfikacji i testów zostawimy innym. U nas poczytacie o tym jak się korzysta konkretnym osobom w codziennej pracy na przestrzeni miesięcy.

Z wpisem czekałem na spokojnie blisko cztery miesiące aby w pełni zapoznać się z nowym podejściem ultrabooków. Powiem jedno, koniec z grubymi laptopami – w końcu. Nie wiem jak kiedyś laptopy mogły być tak ceglane. W końcu wrzucam laptopa w torbę, lecę w trasę i spokojnie da radę pracować na kolanie przez te 5h z hakiem.

Testowy model, nie był wyposażony w matrycę full hd, celowo chciałem taki, ale oczywiście jak ktoś woli to warto. Ekran co dla niektórych będzie pewnie istotne jest matowy i zapewnia rewelacyjne kąty patrzenia, w sam do oglądania filmów w łóżku na spokojnie w dwie (lub więcej ;)) osoby. Parę lat temu Asus mocno denerwował mnie kiepską kulturą pracy laptopów, było po prostu głośno i piskliwie. Widać wzięli się do roboty, bo o ile ciszy jak makiem zasiał nie ma, to jest całkiem przyzwoicie.

Ultrabook towarzyszy mi wszędzie, w domu, pracy, podróży. Asus naprawdę się postaram. Super wydajność, dobra bateria, ekran matowy, lekkość. Koniec zwykłych laptopów uważam za przesądzony :)

[nggallery id=98]

Dokładnie ten model możecie wygrać a najnowszym konkursie Intela. Ale to nie wszystko, dostaniecie taki sam ale wygrawerowany laserowo :)

ultras