PokerStars.pl – magia gry w wirtualnym świecie

Dynamiczny rozwój Internetu oraz technologii mobilnych, ułatwia każdemu kontakt ze światem. Pozwala zawiązać przyjaźnie z ludźmi mieszkającymi na drugim końcu świata, rozpocząć współpracę ze znanymi firmami, a także oddać się ulubionej rozrywce po trudach dnia.
PokerStars.pl – magia gry w wirtualnym świecie

Bez dwóch zdań, nowoczesne technologie stały się integralną częścią życia i wkroczyły niemalże pod każdą strzechę. Poker, to gra bazująca na interakcji z innymi, dlatego też dzielnie dotrzymuje kroku wymaganiom graczy, zaś aplikacja.

PokerStars.pl wiedzie prym w świecie wirtualnych rozgrywek. Zagraj z najlepszymi Aplikacja PokerStars.pl jest darmowa, jednak pieniądze, które za jej pośrednictwem można wygrać, są jak najbardziej prawdziwe. Dzięki tej mobilnej aplikacji stworzonej na system Android, każdy fascynat pokera może oddać się swej pasji o każdej porze dnia i nocy, będąc w dowolnym miejscu. Rozbudowane i profesjonalne systemy rozgrywki gwarantują nieskończoną zabawę, a możliwość stanięcia w szranki z najlepszymi graczami nobilituje każdego amatora tego sportu. PoerStars.net nie skupia się wyłącznie na aspekcie gry, lecz również zwraca uwagę na kwestię kontaktów między graczami. Rozbudowany system komunikacji w formie czatu, pozwala zawiązać nowe znajomości i podzielić się doświadczeniami oraz miłością do pokera z innymi. Dzięki wielojęzycznej obsłudze aplikacji, mogą z niej korzystać gracze, którzy wolą oddawać się rozrywce w swoim ojczystym języku. Pokerstars.pl w wersji mobilnej zostało zainstalowane już przez kilka milionów graczy i cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Pięć gwiazdek w ocenie aplikacji mówi samo za siebie – to najlepsza tego typu gra na rynku. Raphael Rodriguez twierdzi, że jest to wspaniała aplikacja – przejrzysta i łatwa w obsłudze, a zarazem praktyczna i niezwykle szybka. Randy Nelson dołącza się do chóru pochwał i dodaje, że dzięki Pokerstars.pl jego wszystkie ulubione gry w końcu są na wyciągnięcie ręki. Dzięki aplikacji może zagrać w Texas Hold’em czy Omaha Hold’em, oddać się grze w trybie turnieju, na czas lub po prostu delektować się grą bez ograniczeń, kiedy tylko ma na to ochotę. Rozrywka i bezpieczeństwo w jednym Aplikacja Pokerstars.pl dba nie tylko o wyśmienitą rozrywkę wielbicieli pokera, lecz przede wszystkim przykłada dużą uwagę do kwestii ich bezpieczeństwa. Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo w sieci i wykluczyć osobom niepełnoletnim dostęp do gry, w listopadzie 2013 roku podjętą współpracę z Jumio’s Netverify®. Dzięki zawiązaniu tego rodzaju partnerstwa, Pokerstars.pl wprowadziło szybki system weryfikacji tożsamości graczy w trybie on-line. Jumio znacznie przyspiesza ten proces, ponieważ teraz gracze mogą przesłać informacje o sobie wprost ze swojego komputera. Jeśli masz podpiętą do komputera kamerkę internetową, weryfikacja przebiegnie jeszcze szybciej i przyjemniej – wystarczy, że dokument tożsamości przyłożysz do twarzy w trakcie krótkiej procedury, a Jumio po prostu uchwyci to na zdjęciu i wprowadzi Twoje dane do systemu. Prawda, że szybko? Po tym krótkim procesie, wirtualny świat pokera stanie przed każdym otworem.

Pokerstars.pl – z miłości do rozrywki Aplikacja mobilna Pokerstars.pl jest doskonale dopracowanym systemem rozrywki w świecie wirtualnym. Każdy kto choć raz miał do czynienia z PokerStars, doskonale wie, jak wspaniale jest dzielić swój czas z innymi graczami, rozsianymi na każdym kontynencie i pod każdą szerokością geograficzną. Poker łączy ludzi dzięki swojej magii. Teraz magia jest na wyciągnięcie ręki.