Adobe Lightroom mobile przenosi profesjonalne narzędzia do edycji zdjęć na tablety iPad

Oferta Creative Cloud Photoshop i fotografia zawiera teraz programy Photoshop CC, Lightroom 5 i Lightroom mobile w cenie 12,29 EUR miesięcznie. Bezproblemowa edycja i synchronizacja pomiędzy pulpitem i urządzeniami mobilnymi.
Adobe Lightroom mobile przenosi profesjonalne  narzędzia do edycji zdjęć na tablety iPad

Warszawa – 8 kwietnia 2014 – Firma Adobe poinformowała dziś o dostępności aplikacji Lightroom mobile, uzupełniającej program Lightroom i dostępnej tylko w ramach usługi Adobe Creative Cloud. Nowa mobilna aplikacja przenosi na tablety iPad znane z Lightroom narzędzia, w tym najważniejsze funkcjonalności, takie jak przetwarzanie zdjęć bez utraty jakości i technologię Smart Preview, dla zaawansowanej edycji poza pulpitem komputera. Aplikacja Lightroom mobile jest zbudowana na potężnej architekturze, zaprojektowanej specjalnie pod kątem zdjęć i dostarcza najwydajniejsze narzędzia do zarządzania i edycji poprzez pulpit, urządzenia mobilne i sieć.

Aplikacja Lightroom mobile jest dostępna w ramach planu Photoshop i fotografia w Creative Cloud. Za 12,29 EUR miesięcznie miłośnicy fotografii otrzymują dostęp do Lightroom 5 i Photoshopa CC na pulpicie, a teraz także Lightroom mobile na tablety iPad.

“Wraz z wejściem na rynek aplikacji Lightroom mobile, wyprowadziliśmy profesjonalne narzędzia do edycji zdjęć poza pulpit komputera”, powiedział Winston Hendrickson, wiceprezes działu produktów, Creative Media Solutions, Adobe. “Programy Lightroom i Photoshop zdefiniowały na nowo cyfrową fotografię na komputerach, a teraz, dzięki Adobe, fotografowie mogą retuszować swoje zdjęcia, niezależnie od tego, gdzie się znajdują i – za pośrednictwem Creative Cloud – synchronizować je z katalogiem na komputerze”.

Lightroom mobile przenosi wprost pod palce fotografów potężne narzędzia z Lightroom 5, w tym:

  • Synchronizacja zmian wykonanych mobilnie, metadanych i zmian w kolekcjach z powrotem do katalogu Lightroom na komputerach Mac i Windows

  • Automatyczny import zdjęć zrobionych tabletem i synchronizacja z powrotem do katalogu Lightroom na pulpicie

  • Prawdziwie mobilna praca ze zdjęciami, nawet gdy iPad pozostaje offline

  • Synchronizacja zdjęć pomiędzy Lightroom 5 i Lightroom mobile. Zsynchronizowane zdjęcia można przeglądać także za pomocą każdej przeglądarki internetowej