It’s alive!

Jak zauważyliście IT Tech Blog przeszedł pewne gruntowne zmiany. Postanowiłem zakasać rękawy, znaleźć 25h w ciągu doby i wrócić do bardziej aktywnego pisania, a przy okazji czemu by i tego nie połączyć z nową odsłoną. :)
I love blogging handwritten on school blackboard

I love blogging handwritten on school blackboard

Postawiliśmy na totalny minimalizm oraz dynamiczny styl dostosowujący się do pory dnia, aby lepiej się czytało, lub też do wyboru ogólnie jeśli komuś któryś konkretnie przypadnie do gustu.

Tak więc macie do wyboru wersję light, dark i product placement tfu zen ;) wyglądu bloga, dodatkowo jeśli pozwolicie skrypt sam będzie dostosowywał skórkę do pory dnia. Magia lokalizacji, na podstawie współrzędnych ustala czy u Was już ciemno czy jasno. ;)

Grafika / wygląd ma być jedynie tłem dla treści. Będziemy rozwijać ten szablon, zobaczymy w którym kierunku. Odchodzimy od typowo magazynowego wyglądu, nie będziemy też dawać 10 wpisów dziennie, więc i chaosu nie powinno być. ;)

Zawitało też nowe logo projektu by Wojtek Olszewski, jak szaleć to szaleć. :D

#BFGdansk? A tak, dzisiaj wróciłem z tej <3 imprezy dla blogerów i już przed zmobilizowała mnie do zmian na blogu i ruszenia swoich 4 liter aby wrócić do aktywnego pisania.