Odkrywaj muzykę na nowo z Woojer

Woojer bo o nim mowa, to projekt, który na kicstarterze od razu przykuł moją uwagę i postanowiłem zaryzykować w ciemno i wesprzeć projekt. Obecnie jest już normalnie w sprzedaży, niestety nieznacznie drożej niż podczas akcji na KS. :)
Odkrywaj muzykę na nowo z Woojer

Dzisiaj po wielu miesiącach oczekiwań w końcu do mnie doszedł.

Ale co to jest?

Ha, w skrócie to po prostu “woofer”, przenosi drgania niskich tonów na tu np. klatkę piersiową (ma w zestawie pas do “montażu” ;))

Pudełko, zawartość i ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Wszystko zostało przygotowane z dobrą dokładnością i dbałością o szczegóły.

I jak działa?

Trudno to określić, nie jest to oczywiście pełne czucie basu na całym ciele tylko oczywiście z racji wielkości urządzenia i praw fizyki odczucie “miejscowe”, niemniej suma sumarum lepiej słuchać z tym niż bez. :) Odsłuchiwane ponownie te same kawałki nabierają nowego brzmienia i fali doznań, oczywiście nie koncertowych czy nawet dużych domowych kolumn, niemniej zaskakująco dobrych.

Animated-Gif-3D-Woojer640

Bateria? No tutaj trudno powiedzieć, niby 3h (producent podaje do 4h) + tyle samo na ładowanie nie jest wynikiem złym, niemniej może nam nie starczyć na jeden dzień grania co z drugiej strony może nie jest też takie złe, gdyż lepiej może co te 3h robić sobie przerwę od takich drgań co by nam nic się w środku nie oderwało. ;)

Podchodziłem do tego z umiarkowaną rezerwą. Nie spodziewałem się cudów. Pierwsze podłączenie, kiepska lokalizacja i wyszło średnio. Za drugim razem montaż na mostku, polecaną wersją (B) montażu urządzeniem do wewnątrz i … rewelacja.

Razem z dobrymi basowymi słuchawkami, stanowi idealny duet, w sam raz dla fanów współczesnej muzyki, chociaż i dobre kawałki ’70 brzmią z Wooferem po prostu zjawiskowo. Polecam.

Więcej:WooferWoojer