Infinix ZERO ULTRA z ładowaniem 180W dostępny w świetnej promocji. Możesz zaoszczędzić kilkaset złotych

Twój smartfon jest rozładowany, a ty musisz zaraz wyjść z domu? Normalnie można co prawda podłączyć urządzenie i przez kilka minut nieco się ono naładuje, zwłaszcza gdy obsługuje szybkie ładowanie. Jednak nie ma co liczyć na pełną baterię. No, chyba że mówimy o Infinix ZERO ULTRA, którego do pełna naładujemy w zaledwie 12 minut.
Infinix ZERO ULTRA z ładowaniem 180W dostępny w świetnej promocji. Możesz zaoszczędzić kilkaset złotych

Infinix ZERO ULTRA ładowaniem zawstydza flagowce, a jednocześnie nie trzeba wydawać na niego majątku

Oczywiście największym plusem tego modelu jest ultraszybkie ładowanie 180W Thunder Charge, dzięki któremu baterię 4500 mAh naładujemy do pełna w 12 minut. Warto jednak wiedzieć, że ZERO ULTRA może pochwalić się również aparatem o rozdzielczości 200 Mpix, który wyposażono w optyczny stabilizator obrazy. Wspiera go szerokokątny obiektyw 13 Mpix, a za odpowiednie doświetlenie odpowiada poczwórna lampa błyskowa. Z przodu natomiast mamy do dyspozycji 32-megapikselowy aparat do selfie (z podwójną lampą błyskową).

Sercem tego smartfona jest układ Dimensity 920 zintegrowany z modemem 5G, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Pamięć RAM można dodatkowo rozszerzyć do 13 GB dzięki integracji 8+5 GB ROM i RAM. Z przodu znalazł się 6,8-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FHD+ i szczytowej jasności 900 nitów.

Warto też wspomnieć, że Infinix zadbał o odpowiednią temperaturę urządzenia, wykorzystując technologię wykorzystuje technologię GaN, opartą na wydajnych i energooszczędnych półprzewodnikach z azotku galu. Na pokładzie znalazł się też zaawansowany, 4-warstwowy grafitowy system chłodzenia i 11 warstw materiałów rozpraszających ciepło. Nie zabrakło też modułu NFC, a w zestawie zaawansowanej ładowarki.

Dzięki nowej promocji Infinix ZERO ULTRA w kolorze czarnym (Genesis Noir) dostępny jest nawet o 500 zł taniej, więc kupimy go już od 2499 zł. Promocja obowiązuje w sklepie interentowym infinixstore.eu i u autoryzowanych partnerów handlowych