Infinix rusza z kolejną promocją — ZERO ULTRA i HOT 20i kupicie teraz taniej. W sam raz na walentynki i nie tylko

Z okazji zbliżających się walentynek wielu producentów smartfonów organizuje promocje. Ta od Infinix nie jest czysto walentynkowa, ale z racji, że zbiega się z nadchodzącym świętem, zdecydowanie można z niej skorzystać podczas zakupu urządzenia dla bliskiej osoby. Można też zrobić świetny prezent samemu sobie, bo ZERO ULTRA z ultraszybkim ładowaniem i HOT 20i to całkiem interesujące modele.
Infinix rusza z kolejną promocją — ZERO ULTRA i HOT 20i kupicie teraz taniej. W sam raz na walentynki i nie tylko

Infinix ZERO ULTRA z turboładowaniem 180W Thunder Charge nawet o 500 zł taniej

Największym plusem tego modelu jest ultraszybkie ładowanie 180W Thunder Charge, dzięki któremu baterię 4500 mAh naładujemy do pełna w 12 minut. Warto jednak wiedzieć, że ZERO ULTRA może pochwalić się również aparatem o rozdzielczości 200 Mpix, który wyposażono w optyczny stabilizator obrazy. Wspiera go szerokokątny obiektyw 13 Mpix, a za odpowiednie doświetlenie odpowiada poczwórna lampa błyskowa. Z przodu natomiast mamy do dyspozycji 32-megapikselowy aparat do selfie (z podwójną lampą błyskową).

Sercem tego smartfona jest układ Dimensity 920 zintegrowany z modemem 5G, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Pamięć RAM można dodatkowo rozszerzyć do 13 GB dzięki integracji 8+5 GB ROM i RAM. Z przodu znalazł się 6,8-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FHD+ i szczytowej jasności 900 nitów.  Nie zabrakło też modułu NFC, a w zestawie zaawansowanej ładowarki.

Dzięki nowej promocji Infinix ZERO ULTRA dostępny jest nawet o 500 zł taniej, więc kupimy go już od 2499 zł. 

Dla tych, którzy nie chcą tak dużo wydawać na nowy telefon przygotowano Infinix HOT 20i w cenie od 549 zł (taniej o 50 zł)

HOT 20i jest wyposażony w 6,6-calowy ekran cechujący się maksymalną jakością 500 nitów i trybem ochrony wzroku przed niebieskim światłem. Napędzany jest przez układ Helio G25 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia pamięci RAM do 7 GB. I tutaj znalazła się bateria o pojemności 5000 mAh i 8-megapikselowa kamerka do selfie, jednak z tyłu czeka nas nieco uboższy zestaw aparatów z 13-megapikselową jednostką główną z podwójną lampą błyskową.

Promocja obowiązuje w sklepie interentowym infinixstore.eu i u autoryzowanych partnerów handlowych