To już pewne. Tak dużego ekranu zewnętrznego co Motorola Razr 2023 nie będzie miał żaden inny składak

Składane smartfony z klapką wyglądają z grubsza tak samo. Jedna z bardziej zauważalnych różnic obejmuje zewnętrzny ekran, a raczej jego rozmiar. Nawet Samsung planuje taki ruch, ale nie ważne, jak powiększy ten dodatkowy wyświetlacz i tak nie będzie on większy niż panel w nadchodzącej Motoroli Razr 2023.
To już pewne. Tak dużego ekranu zewnętrznego co Motorola Razr 2023 nie będzie miał żaden inny składak

Już wiemy, jak duży ekran zewnętrzny będzie miała Motorola Razr 2023

Po tym, jak w ubiegłym roku Motorola wprowadziła ogromne zmiany w konstrukcji swojego składaka, przestał się on tak wyróżniać na tle konkurencji. W tym przypadku nie był to jednak zły ruch, bo unowocześnienie Razr było naprawdę konieczne. Teraz z kolei można wprowadzać ulepszenia. Do tej pory najwięcej uwagi poświęcaliśmy dodatkowemu ekranowi, który podobno miał być największym, z jakim do tej pory spotkaliśmy się w modelach z klapką. Obecnie ten tytuł dzierży Oppo Find N2 Flip, na którego pokładzie znalazł się 3,26-calowy panel.

Tymczasem pomimo licznych renderów, wciąż nie wiedzieliśmy, na co zdecyduje się Motorola. Kilka dni temu pojawił się zwiastun, ale choć dawał on pierwsze spojrzenie na konstrukcję urządzenia, to żadnych szczegółów nie ujawniono. Wystarczyło jednak poczekać kilka dni i producent uchylił rąbka tajemnicy. Potwierdzono więc, że Razr 2023 będzie wyposażony w największy zewnętrzny ekran wśród wszystkich dostępnych składaków z klapką, bo będzie miał przekątną 3,5″ i będzie charakteryzował się wyższą częstotliwością odświeżania niż model Oppo.

Od Find N2 Flip odróżniać go będzie również jeszcze jedna, bardzo istotna kwestia. Motorola bowiem pochwaliła się również, że zewnętrzny ekran będzie szczycił się większą użytecznością, co z pewnością jest dużym plusem. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że 3,5-calowy ekran miał iPhone pierwszej generacji, a teraz taki sam rozmiar będzie miał dodatkowy wyświetlacz w składaku z klapką.

Samsung musi więc bardzo się postarać w nadchodzącym Galaxy Z Flip 5, bo przynajmniej na tym polu konkurencja zostawiła giganta i jego 1,9-calowy panel już dawno w tyle.