Starfield na wypasie. Nie uwierzysz, co zaplanowała Bethesda i jak pozbawi cię pieniędzy

Era tanich gier minęła. 349, 499 i nawet 1500 złotych – tyle będzie kosztować Starfield. Bethesda ma ponoć w planach trzy wydania swojej pierwszej wielkiej gry w nowym uniwersum od lat.
Starfield na wypasie. Nie uwierzysz, co zaplanowała Bethesda i jak pozbawi cię pieniędzy

Plany Bethesdy na grę Starfield. Co szykuje producent?

Dowiedzieliśmy się właśnie z pierwszej ręki, że Bethesda szykuje przynajmniej dwie specjalne edycje swojej nadchodzącej gry o nazwie Starfield. Mowa o Starfield Premium oraz Starfield Constellation Edition, które uzupełnią tradycyjnie dystrybuowane kopie gry, które mają kosztować 69,99 euro w wersji na PC oraz 79,99 euro w wersjach na konsole aktualnej generacji. Chętni wydać na Starfield Premium aż 99 euro będą mieli dostęp do pełnej wersji gry na pięć dni przed jej premierą, zyskają możliwość zagrania z rozszerzeniem Shattered Space (w chwili jego premiery), a do tego dostaną cyfrowego artbooka, soundtrack oraz paczkę skórek.

Czytaj też: Nie, Nvidia nie pozbawiła pisarzy pracy. Tworzę gry i wiem, że ta rewolucja jest wydmuszką

Mająca kosztować 299,99 euro (nieoficjalnie) edycja kolekcjonerska dorzuci do pakietu Premium specjalnego SteelBooka, naszywkę i przede wszystkim zegarek w specjalnym pudełku, które przywodzi na myśl coś z przyszłości. Wspomniany zegarek nie będzie byle jakim czasomierzem, bo odpowiada za niego The Wand Company, a sam model to LPV6 Chronomark Smartwatch, który zresztą znajdzie się również na nadgarstku głównej postaci.

PS – po więcej materiałów najwyższej jakości zapraszamy na Focus Technologie. Subskrybuj nasz nowy kanał na YouTubie!