Dodatek dla Elden Ring. Kiedy nowe DLC połamie nam pady?

Czekacie? Ba, pewnie, że czekacie. Elden Ring otworzył kunszt From Software na jeszcze szerszy rynek graczy, a zapowiedź DLC, czyli wielkiego dodatku do tej produkcji, od razu przykuła uwagę milionów. Pozostaje więc najważniejsze pytanie – jak długo przyjdzie nam czekać?
Dodatek dla Elden Ring. Kiedy nowe DLC połamie nam pady?

Shadow of the Erdtree, czyli DLC do Elden Ring

W ostatnim czasie ciągle pojawiają się spekulacje, że dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree może zostać wydany w lutym. Źródłem tych spekulacji jest dokument, który rzekomo znaleziono na stronie internetowej Data Blitz, sprzedawcy online. Dokument ten, który ma zawierać szczegóły nadchodzącej współpracy pomiędzy Thrustmasterem a Bandai Namco, sugeruje wydanie nowego, limitowanego kontrolera tematycznego opartego na cenionej grze od From Software.

Czytaj też: PlayStation 5 czy PC? Dzięki Sony dziś znamy już na to odpowiedź

Co najważniejsze, w tym dokumencie wspomina się o premierze kontrolera, która ma się zbiegać z wydaniem dodatku DLC, przypadającego mniej więcej na rocznicę głównej gry. Wspomina się również o planie kolejnego DLC na 2025 rok, ale lepiej nie dzielić w tym przypadku skóry na niedźwiedziu, bo dopóki nie doczekamy się jednego dodatku, dopóty drugi będzie jedynie skrytym marzeniem. Jeśli z kolei nadal nie odwiedziliście świata Elden Ring to koniecznie dajcie mu szanse, jako że jest on dostępny na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One.