Nadchodzi chłodzenie wodne nowej generacji. Co obiecuje Cooler Master G11

Firma Cooler Master zapowiedziała właśnie chłodzenia wodne G11 AIO nowej generacji do komputerów osobistych. Czym mają one nas zachwycić?
Nadchodzi chłodzenie wodne nowej generacji. Co obiecuje Cooler Master G11

G11 AIO firmy Cooler Master ma rozpocząć nową erę w segmencie chłodzeń wodnych

W ciągle rozwijającym się świecie technologii komputerowych, utrzymanie wysokiej wydajności procesorów wcale nie jest takie łatwe. Kluczowe do ich pracy jest wydajne chłodzenie i tak się składa, że G11 AIO od Cooler Master ma takie właśnie chłodzenie zapewnić. Ma być to nie tylko skok naprzód w zarządzaniu temperaturą, ale też zmiana paradygmatu, łącząca efektywność, styl i możliwość dostosowania w sposób, który ustanawia nowe standardy branżowe.

Czytaj też: Test chłodzenia Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB White

G11 AIO wyróżnia się podwójną pompą i podwójną komorą, co znacząco zwiększa ciśnienie w zamkniętym obiegu, a tym samym zapewnia szybkie rozpraszanie ciepła w 360-mm radiatorze schładzanym przez wentylatory Mobius, co jest kluczowe dla utrzymania maksymalnej wydajności. Tego typu chłodzenia poradzą sobie z procesorami o TDP ponad 300 watów, ale nie będziemy mogli zweryfikować jego prawdziwego potencjału aż do momentu, w którym Cooler Master rzeczywiście wprowadzi G11 na rynek w pewnym momencie tego roku.