Sony powinno się uczyć. Tak robi się mobilne PlayStation 5

Sony wprowadziło już wprawdzie na rynek swoją “przenośną konsolę do gier” w formie tabletu z gamepadem, ale powiedzieć, że tego typu podejście rozczarowało graczy, to jakby nie powiedzieć nic. Zwłaszcza że “mobilne PlayStation 5” można już zrobić.
Sony powinno się uczyć. Tak robi się mobilne PlayStation 5

Zrobił prawdziwe mobilne PlayStation 5. Możemy tylko o nim marzyć

Jeśli przyciągają was fascynujące projekty z technologią w roli głównej, to z pewnością kojarzycie kanał DIY Perks, który już wielokrotnie zapewniał sobie znaczną ilość uwagi swoimi fascynującymi projektami. W najnowszym filmie twórca postanowił dać pstryczek w nos Sony, tworząc mobilne PlayStation 5, które ewidentnie powinno zastąpić na rynku wspominany “tablet z gamepadem“.

Czytaj też: PlayStation 5 czy PC? Dzięki Sony dziś znamy już na to odpowiedź

Podczas gdy PlayStation Portal wymaga do działania podłączonej za pośrednictwem konsoli, PlayStation 5: Tablet Edition to prawdziwie mobilna konsola, która powstała poprzez połączenie komponentów z rzeczywistej konsoli i mobilnego ekranu. Efekt jest wręcz fenomenalny, a choć konsola oczywiście wymaga zewnętrznego zasilania, to przynajmniej bez problemu można ją przenosić i transportować.