O tym gadżecie marzysz. Polska firma modue stworzyła wyjątkowy sprzęt

Macie wypasioną myszkę oraz klawiaturę i myślicie, że to wystarczy? Polska firma modue chce dodać do tego duetu trzeci gadżet, w którym dosłownie się zakochacie.
O tym gadżecie marzysz. Polska firma modue stworzyła wyjątkowy sprzęt

Wszystko na wyciągnięcie ręki, czyli stacja modue

Korzystamy z całej masy aplikacji, mamy dostęp do ustawień, wśród których często trudno się odnaleźć, a standard peryferiów komputerowych praktycznie w ogóle się nie zmienia i niezmiennie sprowadza się do duetu myszki i klawiatury. Firma modue chce to zmienić, oferując swoją unikalną, modułową stację kontrolną o tej samej nazwie oraz cztery różne moduły do dowolnego łączenia ze sobą.

Czytaj też: Google się ugięło i zmienia informacje na temat trybu Incognito. Jak brzmią teraz?

Każdy może stworzyć swoją własną konfigurację modułów o zupełnie odmiennym zastosowaniu. Przykładowo One Touch to wielofunkcyjny główny moduł w formie stacji dowodzenia, za pośrednictwem którego możemy uzyskać szybki dostęp do informacji, takich jak czas, pogoda i powiadomienia oraz wpiąć się do komputera poprzez USB-C.

Po obu stronach tej stacji znajduje się zestaw połączeń do wpięcia trzech innych modułów, bo modułu Slide, Click oraz Spin, różniących się zestawem wejść. Rolą każdego jest jednak dokładnie to samo – ułatwić nam korzystanie z komputerów osobistych. Nie jest to jednak aż tak tania zabawa, bo kiedy 23 stycznia modue wejdzie na Kickstartera, cena początkowa będzie zaczynać się od 119 euro. Szczegóły poznamy już wkrótce.