Do Orange zawitały smartfony marki Motorola. Wybór jest szeroki

Motorola zacieśnia współpracę z polskimi operatorami, czego najnowszym dowodem jest pojawienie się w ofercie Orange kilku modeli tej marki. Znajdziemy tam zarówno coś z niższej półki, jak i topowego składaka. Wszystkie urządzenia obsługują też 5G.
Do Orange zawitały smartfony marki Motorola. Wybór jest szeroki

Motorola z rosnącym udziałem w rynku i mocniejszą obecnością w Orange

Jeśli szykujecie się właśnie do podpisania umowy na nowy abonament lub kończy wam się akurat obecna umowa w Orange, to podczas szukania nowego smartfona przejrzyjcie modele Motoroli. Zawitały one właśnie do oferty operatora. Do wyboru mamy wyróżniające się nowoczesnym designem oraz kolorystyką Pantone, smartfony z rodziny moto g: moto g34 5G, moto g54 5G Power Edition oraz moto g84 5G. Operator wprowadził również do swojej oferty ikonicznego, składanego flagowca motorola razr 40 ultra.

Szersza dostępność smartfonów Motorola w sieci Orange dobrze odzwierciedla rosnącą pozycję naszej marki w Polsce. Według danych firmy badawczej GfK w grudniu Motorola miała 13,7% udziałów w polskim rynku smartfonów, a więc zamknęliśmy ubiegły rok z wynikiem lepszym o prawie cztery punkty procentowe niż na koniec 2022 roku, gdy w grudniu mieliśmy 9,8% rynku. Dla nas to najwyższy dowód uznania ze strony użytkowników. Doceniają nasze smartfony za to, że są powiewem świeżości na rynku urządzeń z Androidem i wyróżniają się na tle konkurencji. Stawiamy na modny design, szeroką paletę kolorów oraz dobry stosunek ceny do możliwości. Mamy w ofercie między innymi moto g34 5G, który przy niewygórowanej cenie daje możliwość skorzystania z dobrodziejstw sieci 5G. Wszystkie te atuty powinny spodobać się klientom Orange – powiedział Alexander Zawadzki, General Manager Motorola Mobility Poland.

Wszystkie trzy modele z rodziny moto g są już dostępne w ofercie pomarańczowego operatora. Smartfony te można kupić z abonamentem komórkowym lub bez (w wygodnych ratach 0%), a także w opcji Love, czyli płacąc w pakiecie za usługi komórkowe i internet (można też dokupić telewizję). Przechodząc do Love jest szansa otrzymać tablet za złotówkę, a także większą prędkość światłowodu – do 600 Mb/s, którą można przetestować w cenie niższej prędkości – do 300 Mb/s.  Nowi użytkownicy, przenoszący numer z innych sieci, mogą skorzystać nawet z 5 miesięcy abonamentu za 0 zł, zyskać dodatkowe GB czy prezenty. Wszystko zależy od wyboru odpowiednich wariantów oferty.