PlayStation Plus marzec 2024 – w końcu coś dla mnie!

Wiemy już czego się spodziewać w ramach oferty PlayStation Plus marzec 2024. Sony przedstawiło cztery produkcje, które będą mogli pobrać posiadacze najniższego abonamentu PlayStation Plus.
playstation plus
playstation plus

PlayStation Plus marzec 2024

Od kilku miesięcy nie grałem w nic z PlayStation Plus. Mimo 160 gier na liście życzeń – Sony nie trafiało w tytuły, które planuję kupić. Zła passa została przerwana! Nie mogę się doczekać odebrania EA Sports F1 23 (wiecie, że ta część posiada tryb fabularny?) oraz Sifu. Co jeszcze trafi do marcowej paczki gier?

EA Sports F1 23 – PS4, PS5

Wciśnij gaz do dechy w EA SPORTS F1 23, oficjalnej grze wideo 2023 FIA Formula One World Championship. Nowy rozdział w emocjonującym trybie fabularnym „Droga do sławy” to dramatyczna historia i zaciekła rywalizacja.

Sifu – PS4, PS5

Sifu to realistyczna bijatyka z widokiem z trzeciej osoby o doskonałej mechanice walki kung fu, której fabuła rodem z filmów walki pozwoli ci wyruszyć w drogę ku zemście.

Hello Neighbor 2 – PS4, PS5

Hello Neighbor 2 to skradanka z elementami horroru o odkrywaniu sekretów twoich straszliwych sąsiadów. Szkopuł w tym, że ich poczynaniami kierują zaawansowane SI! Czy zdołasz przechytrzyć Sąsiadów i wyciągniesz ich tajemnice na światło dzienne?

Destiny 2: Królowa-Wiedźma – PS4, PS5

Decydująca kampania Destiny. Udaj się do świata tronowego Savathûn, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ona i Rój wykradli Światło. Poznaj tajniki tworzenia nowej broni, glewii, i staw czoła prawdzie w sieci kłamstw.

Przedstawione gry dostępne będą od 5 marca 2024.