Oferta Realme powiększa się o dwa nowe modele – Realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G

Realme powiększyło dzisiaj swoje portfolio o dwa kolejne smartfony, wyznaczające na nowo granice mobilnej fotografii. Cechują je nie tylko nowe funkcje w zakresie aparatów, ale też innowacyjny design.
Oferta Realme powiększa się o dwa nowe modele – Realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G

Realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G już w Polsce. Przyjrzyjmy się im bliżej

Skoro producent mocno reklamuje te modele możliwościami fotograficznymi, najpierw przyjrzyjmy się tej kwestii. Na pokładzie modelu z Plusem znalazł się aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 Mpix, któremu towarzyszy obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Mamy tutaj sensor OV64B Omnivision 1/2″ z matrycą 64 Mpix. Realme wprowadziło tutaj system fotografii wieloogniskowej, dzięki której pojedyncze ustawienie aparatu oferujące pięć poziomów zoomu bezstratnego: 0,6X, 1X, 2X, 3X i 6X.

Realme 12 Pro 5G oferuje OlS Sony IMX882 o rozdzielczości 50 Mpix, a także wyjątkowy obiektyw telefoto o rozdzielczości 32 Mix, który zapewnia klarowność nawet przy trudnych warunkach oświetleniowych. Dostajemy tu również obietnicę bezstratnej jakości podczas fotografowania z zoomem w przedziale od 0,6-krotnego do 4-krotnego. W tej serii nie zabrakło również funkcji stojących po stronie oprogramowania, które ulepszają zdjęcia, czyniąc je bardziej naturalnymi i żywszymi.

Oba modele wyposażono w 6,7-calowe zakrzywione ekrany OLED z odświeżaniem 120 Hz i optymalizacją Pro-XDR, gwarantującą klarowność, kontrast i wierność kolorów. Sercem Realme 12 Pro 5G jest układ Snapdragon 8 Gen 1, wspierany przez maksymalnie 24 GB dynamicznej pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Za napędzanie modelu Pro+ 5G odpowiada z kolei Snapdragon 7s Gen 2 z taką samą konfiguracją pamięci RAM, ale z maksymalnie 512 GB pamięci wbudowanej. Realme wyposażyło te modele w akumulatory 5000 mAh z szybkim ładowaniem SUPERVOOC 67 W.

Nie można też zapominać o projekcie, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Design inspirowany jest rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który ma bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy (m.in.: Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting). Obok tych smartfonów trudno jest przejść obojętnie. Oprócz wyglądu zapewniono też odporność na kurz i zachlapania zgodnie z normą IP65.

Realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G – ceny i dostępność

Nowości od Realme są już dostępne w sprzedaży, a jeśli kupicie je do 24 marca, możecie liczyć na specjalne ceny:

  • Realme 12 Pro (12/256) w specjalnej cenie 1799 zł można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.
  • Realme 12 Pro+ (8/256) w specjalnej cenie 1999 zł można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.
  • Realme 12 Pro+ (12/512) w specjalnej cenie można nabyć w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Max Elektro, a także na Allegro oraz realmeshop.pl.