Dobrze mieć Xbox Game Pass. Kolejne hity już na horyzoncie

Microsoft pochwalił się swoimi aktualnymi planami co do gier obecnych w Xbox Game Pass, czyli subskrypcji, która zapewnia wam dostęp do “darmowych gier” z konkretnej puli. Co więc zmierza wielkimi krokami do tej usługi?
diablo 4
diablo 4

Nowe gry w Xbox Game Pass. Połowę marca otworzył dziadkowy symulator farmy z mechami

Ledwie co Game Pass zapewnił nam dostęp do gry, w której zajmujemy się głównie uprawnianiem swojego pola, czyli do Lightyear Frontier, a Microsoft już zapowiedział, że w następnych tygodniach ewidentnie będzie w co grać. Już 20 marca subskrypcji Game Passa na PC i konsolach doczekają się dostępu do The Quarry, a dzień później do Evil West, podczas gdy już 26 marca do subskrypcji na PC zawita Terra Invicta.

Czytaj też: Deweloper Ori zniechęca do swojej gry w Xbox Game Pass

Końcówka marca będzie o tyle gorąca, że już 28 marca doczekamy się pełnego dostępu do Diablo IV, a więc hack&slasha Blizzarda w topowym uniwersum, który jest tak naprawdę fenomenalną produkcją do przejścia samego wątku fabularnego. Jeśli słyszeliście do tej pory głosy narzekania, to spokojnie – głównie pochodzą one od tych, którzy skupiają się na regrywalności i sezonach, a więc sferze grindowania dla samego grindowania. Tego samego dnia dostaniemy też dostęp do Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged i Open Roads, a kwiecień zostanie otworzony grą Ark: Survival Ascended, F1 23 (tylko w chmurze) oraz Superhot: Mind Control Delete. Czekacie?